Connect with us

Oyun

Frostpunk 2 resmi olarak duyuruldu!

Frostpunk 2’nin duyurulmasının şerefine ilk oyunu 16 Ağustos’a kadar Steam üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

11- Bit Studios Frostpunk 2

11- Bit Studios tarafından geliştirilen popüler hayatta kalma-şehir kurma oyunu Frostpunk’ın devam oyunu PC platformu için resmi olarak duyuruldu. 2018 yılında piyasaya sürülen ve BAFTA ödüllerine aday gösterilen Frostpunk, oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. İlk oyunun sonunda meydana gelen kıyamet tipi kar fırtınasından 30 yıl sonra geçecek Frostpunk 2 şimdiden merak uyandırdı.

Frostpunk 2’den beklentiler büyük

Henüz net bir çıkış tarihi verilmeyen Frostpunk 2’de petrol çağının başladığı zamanda, kaynaklara aç bir metropolün lideri rolünü üstleneceğiz. Kömür çağından sonra petrol çıkarma endüstrisi için Frostland’ı fethetmeye başlayacak ve insanlıktan geriye kalanların yeni kurtuluşu olmaya çalışacağız.

Çeşitli grupların talep ve beklentileri gerilimi artıracağı ve çatışmalara yol açacağı için toplumun büyümesi ve hayatta kalmasının bir bedeli olacak. İçerisinde bulunduğumuz dünya soğumaya devam ederken çok daha büyük tehditler ortaya çıkacak.

Frostpunk 2 Steam, Epic ve GOG üzerinden satışa sunulacak. Oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri hakkında henüz net bir bilgi verilmedi. Frostpunk 2’nin duyurulmasının şerefine 12-16 Ağustos tarihleri arasında ilk oyunu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun