Connect with us

Oyun

Amazon, New World’ün 28 Eylül tarihine ertelendiğini duyurdu

31 Ağustos tarihinde çıkması planlanan New World de ertelenen oyunlar arasına katıldı

New World Amazon

Henüz geçtiğimiz aylarda beta sürümünü oyuncularla buluşturan ve beklenenin üzerinde ilgi gören yeni MMORPG oyunu New World, 28 Eylül tarihine ertelendi. Normal şartlarda 31 Ağustos tarihinde çıkış yapması planlanan Amazon’un yeni yapımı bir ay kadar erteleme aldı.

Steam verilerine göre hem satış rakamlarında elde ettiği başarı hem de sabit 200 bin üzeri oyuncu sayısına ulaşmasıyla New World, tam sürümü çıkmamasına rağmen piyasayı sallamayı başarmıştı. Oyunun bazı eksiklikleri bulunsa da aldığı geri dönüşler olumlu yöndeydi.

Amazon Game Studios tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”New World’ün çıkışının tüm oyuncular için sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim olmasını istiyoruz ve bu, kapalı beta sırasında karşılaştığınız şeylere dayalı olarak bazı iyileştirmeler yapmak anlamına geliyor. Bu yüzden bazı pürüzleri yok etmek, kararlılığı artırmak ve oyunu cilalamak için fazladan birkaç haftaya ihtiyacımız olacak. New World’ün yeni küresel çıkış tarihini 28 Eylül 2021 olarak güncelliyoruz.

Bu, alınması kolay bir karar değildi. Bunun kalite arayışı içinde çıkış tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha beklemenin hayal kırıklığı yaratabileceğini biliyoruz. Ancak oyun çıktığı sırada size en kaliteli halini sunduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Desteğiniz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.”

New World Amazon

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun