Connect with us

Oyun

Blizzard, Diablo Immortal’ın 2022 yılına ertelendiğini duyurdu

Ertelenen oyun henüz teknik alfa sürümündeydi

Diablo Immortal Blizzard

2021 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen aksiyon- rol yapma mobil oyunu Diablo Immortal, 2022 yılına ertelendi. Oyun teknik alfa aşamasında kullanıcılara gösterilirken Blizzard, geliştirme sürecinin en iyi işbirlikçilerinden birinin de oyuncular olduğunu belirtmişti. Alınan geri dönüşümler doğrultusunda şirket, oyunun PvE kısmını daha çekici hale getirmek, kontrolör desteği sağlamak ve PvP tarafını geliştirmek niyetinde olduğunu söyledi.

PC tarafında Diablo 2: Resurrected’ın 23 Eylül tarihinde konsol ve PC’lere çıkış yapacak olmasına karşın mobil kullanıcıların merakla beklediği Diablo Immortal’ın önümüzdeki senenin ilk yarısında gelmesi bekleniyor.

Blizzard tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Topluluğumuz, Diablo Immortal için sahip olduğumuz vizyonu şekillendirmemize yardımcı olan önemli bir işbirlikçi olmuştur. Birçok küresel katılımcıyla yaptığımız testlere dayalı olarak topluluk kanallarındaki gözlemler yoluyla ve en aktif oyuncularımızdan görüş alarak Diablo Immortal için çeşitli iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz”

Diablo Immortal’ı daha iyi hale getirmek amacıyla odaklandığımız bazı oyun sistemlerini değerlendirmek istiyoruz. Planladığımız değişiklikleri bir sonraki beta testi döneminde uygulamayı düşünüyoruz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun