Connect with us

Espor

1907 Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Chaser’ın yeni takımı belli oldu

1907 Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Chaser’ın yeni takımı belli oldu.

Geçtiğimiz dönem Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nde 1907 Fenerbahçe forması giyen Lee “Chaser” Sang-hyun’un yeni takımı belli oldu. Brezilya temsilcisi RED Canids ile anlaşan oyuncu, yeni dönemde Brezilya ekibi için Vadi’de olacak.

Kısa bir süre önce kişisel Twitter hesabı üzerinden “Şimdi serbestim, takım arıyorum” diyerek 1907 Fenerbahçe ile bağlarını kopardığını belirten Chaser’ın ardından 1907 Fenerbahçe de “Sözleşmemiz feshedilmiştir” diyerek resmi açıklamayı yapmıştı. Bu gelişmenin ardından hangi takımda boy göstereceği merak konusu olan oyuncu, kısa bir süre önce Brezilya temsilcisi RED Canids ile anlaştı.

1907 Fenerbahçe ise boşalan ormancı rolüne bir dönem Türkiye’de Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe formaları da giyen Min-su “Move” Kang’ı getirdi. Move yeni dönemde 1907 Fenerbahçe’nin as ormancısı olarak kadroda yer alacak.

RED Canids, INTZ Red’in yerini almıştı

RED Canids, daha önce INTZ Red ismi altında yer alıyordu. 2018’in ilk döneminde, Brezilya Seria A ekiplerinden SC Corinthians Paulista ile yapılan anlaşma sonucunda ekibin adı RED Canids olarak değiştirildi. BLOL 2018 Summer Playoffs’ta üçüncü sırada yer alan RED Canids, aldığı bu sonuçla 25 bin dolarlık ödül kazanmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor