Connect with us

LoL

2020 VFŞL Yaz Mevsimi ilk çeyrek final mücadelesinde kazanan belli oldu!

2020 VFŞL Yaz Mevsimi ilk çeyrek final mücadelesinde kazanan @5roningg oldu!

2020 vfşl-çeyrek20

2020 VFŞL Yaz Mevsimi Finalleri‘nin ilk turu olan çeyrek final mücadelelerinin ilki sonuçlandı. 5 Ronin rakibi Dark Passage‘ı 3-1 ‘lik skorla geçerek adını bir üst tura yazdırmayı başardı!

5 Ronin sezona kötü başlamış fakat takım içinde roller belli oldukça kendini toparlamış bir takımdı. Özellikle Oncan, sezon başında tüm üst koridorların altında bir performans sergiliyordu fakat lige alıştıkça o da rakiplerine diş geçirmeye başladı. 5 Ronin, Robin‘in baskınları üzerinden koridorları öne geçiren ve erken-orta oyun üstünlüğü ile maçı kapatmaya çalışan bir görüntü çizmişti.

Blaze Esports, PCS 2 Avrupa’nın 4. gününü 7. sırada tamamladı

Dark Passage ise sezona gayet iyi başlamıştı. Fakat lig ilerledikçe ilk haftalarda sergiledikleri performansı sergileyememeye başlamışlardı. Alt koridordan avantaj almanın öneminin büyük olduğu bu sezonda özellikle Wastee ile bunu başaramayan ekip Mevsim Finalleri şansını son haftaya kadar zora sokmuştu. DP, son hafta gösterdiği performans ile playofflara son anda kalmayı başardı.

5 Ronin, rakibi Dark Passage karşısında erken oyunları kaybetmesine rağmen yaptıkları iyi savaşlarla seriyi kazanmayı ve adını üst tura yazdırmayı başardı. Onları 2020 VFŞL Yaz Mevsimi yarı finallerinde fastPay Wildcats karşısında izleyeceğiz.

5 Ronin’i kısa süre içerisinde bu kadar gelişerek yarı finallere kaldığı için tebrik ediyoruz!


2020 VFŞL Yaz Mevsimi çeyrek finalleri başlıyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL