Connect with us

Espor

3. Football Manager Espor Ligi Şampiyonu belli oldu!

3. Football Manager Espor Ligi Şampiyonu Shakhtar Donetsk menajeri oldu!

3. Football Manager Espor Ligi Şampiyonu
3. Football Manager Espor Ligi

3. Football Manager Espor Ligi Şampiyonu Belli Oldu!

Türkiye’de futbolun ve diğer spor oyunlarının ne kadar ilgi gördüğünü hepimiz biliyoruz. Türk sporunu ve oyunlarını seven oyuncuların gözdelerinden biri olan Football Manager oyunu da sektörde çok beğeniliyor ve takip ediliyor. FM Turkey Esport tarafından düzenlenen 3. Football Manager Espor Ligi de hayranları ve oyuncuları tarafından takip edilmişti. Bir süredir devam eden ligin şampiyonu da 22 Temmuz tarihi itibariyle belli oldu.

https://twitter.com/fmturkeyesport/status/1550375120832806913

3. Football Manager Espor Ligi Şampiyonu Onur Fertellioğlu

FM Turkey Esport‘un resmi Twitter hesabından paylaşılan ligin tablosu ile birlikte ligin şampiyonu takipçileri ile paylaşıldı. PSV takımı ile ligde oynadığı 46 maçta, 30 galibiyet, 6 beraberlik ve 9 mağlubiyet alan Muhammed Papatya ligi 3. sırada bitirdi. Onun hemen ardından, Salzburg takımı ile ligde mücadele eden Ahmetcan Başaslan 46 maçta, 31 galibiyet, 5 beraberlik ve 9 mağlubiyet ile ikinci olurken, 100 TL‘lik ödülü almaya hak kazandı. Son olarak, ligde şampiyonluğunu ilan eden, Shakhtar Donetsk menajeri Onur Fertellioğlu da 46 maçta 32 galibiyet, 6 beraberlik ve 8 mağlubiyet alarak 300 TL‘lik ödülü kazandı.

Ülkemizde artan ve daha çok ilgi gören bu tarz turnuvaların daha çok olmasından dolayı mutluluk duymamıza ek olarak, bu gelişime katkı sağlayan oyunculara ve yöneticilere de teşekkür ediyoruz. 3. Football Manager Espor Ligi Şampiyonu olan Onur Fertellioğlu’nu tebrik ediyoruz.


İlginizi Çekebilir:

Rus takımları FIFA 23’te de olmayacak!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor