Connect with us

Espor

5 Ronin kurucu ortağı Sefa Kuru takım yönetiminden ayrılıyor!

5 Ronin kurucu ortağı Sefa Kuru, espor macerasında sona geldiğini açıkladı!

5 Ronin kurucu ortağı Sefa Kuru takım

Bir maceranın sonu, Espor sektörüne uzun bir süre emek vermiş 5 Ronin kurucu ortağı Sefa Kuru takım yönetiminden ayrıldığını açıkladı. Eğlenceli karakteri ile tüm espor camiasında çokça tanınan Sefa Kuru dün yaptığı açıklama ile artık espor’da görev almayacağını açıkladı. 5

5 Ronin kurucu ortağı Sefa Kuru açıklaması

Selamlar,
Bugün sizlerle iyi mi kötü mü olduğunu henüz bilemediğim bir haberi paylaşmak istiyorum.
Ortağı olduğum 5 Ronin yönetiminden an itibarı ile ayrıldığımı üzülerek söylemeliyim.
Acısıyla tatlısıyla esporda dört yılı geride bıraktım. Dışarıdan birçok kişi için “çok eğlenceli iş” gibi görünse de genel itibarı ile bir hayli yıpratıcı bir dönemdi. Ciddi emek ve fedakarlıklarla dolu bir dönem. Her ne kadar yüzünüzü hayal ettiğim kadar güldürememiş olsak da bugüne kadar imkanlar çerçevesinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Ekibimdeki arkadaşlarımın da aynı özveriyi göstermesi için gayret ettim, elimden geldiğince onları eğitmeye çalıştım ve sağolsunlar istisnalar haricinde hepsi müthiş bir gayret gösterdiler. Takım sahibi, tamirci, teknik servis, sosyal medyacı, grafiker, menajer, şoför, aşçı, temizlikçi, öğretmen, abi… Ne gerekiyorsa o oydum, ve iyi ki de öyleydi. Bir ton güzel anı biriktirdik, güzel arkadaşlar, kardeşler edindim.
Başta benim kahrımı çeken tüm ekip arkadaşlarıma, gelmiş geçmiş tüm oyuncularıma, koçlarıma, ligimizin değerli takım sahiplerine, Riot’da çalışan veya ayrılmış bir şekilde muhabbetimiz olan tüm dostlara, espor ekosistemi içerisinde yollarımızın kesişmiş olduğu herkese ve siz değerli takipçilerimize ve özellikle taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler.
Bundan sonraki süreçte ne yapacağıma dair henüz bir fikrim yok. Oyun veya Espor sektörleri ile alakalı bir proje üretir veya dahil olur muyum henüz bilemiyorum. Kafamda dönen yüzlerce düşünceyi veya planı bir hayli filtreledikten sonra bazı şeyler netleşecektir.
Elbet kusurlarımız olmuştur, kırdığımız veya kızdırdığımız arkadaşlar olmuştur, affola.
5 Ronin yoluna devam edecek. Umuyorum ki başarılara da ulaşacak, ben de keyifle izleyeceğim.
Takımda hala hissem bulunsa da artık hiçbir yönetimsel karara veya operasyona dahil olmayacağım. Neden diye sormayın lütfen. Kısaca; artık bana ihtiyaç olmadığını söyleyelim. Gerektiğinde seve seve destek olmaya ve her şeyden önce tırnaklarımla kazıyarak inşa ettiğim takımımın taraftarı olmaya devam edeceğim.

Bir şampiyonlukla taçlandıramamış olsak da umarım sizlere güzel bir şov sunabilmişizdir.
Sağlıcakla kalın, seviliyorsunuz.
Sefa Kuru OUT!

Espor camiasının sevilen ismi ve 5 Ronin kurucu ortağı Sefa Kuru‘ya, Playerbros olarak bizde sektöre verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyor ve yolunun açık olmasını diliyoruz.


Svenskeren önümüzdeki sezon için takım bulamadığını açıkladı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor