Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Aerial , ENCE’de sağlık sorunları nedeniyle yedeğe çekildi!

33 yaşındaki koç Twista’nın adının “BUG” skandalına karşıması nedeniyle 15 ay “BAN” yemesinden beri hala koçu olmayan ENCE’de işler hiç de iyi gitmiyor!

Finlandiyalı Aerial ‘in, bulunduğu espor organizasyonu ENCE‘den sağlık sorunları nedeniyle izin istediği duyuruldu. Bu olayın üzerine ENCE, oyuncuyu kendi isteği ile yedeğe çekti. Şuanda aktif CS:GO kadrosunda 4 oyuncu bulunan ENCE ise, 6-22 kasım arasında gerçekleşecek olan 150.000$ ödül havuzlu IEM Beijing 2020: EU turnuvasından önce kadrosunu tamamlamak istiyor. 27 yaşındaki oyuncunun ne zaman aktif kadroya dahil olacağı bilinmiyor.

Aerial kendi isteği nedeniyle yedeğe çekilmesi hakkında, “Bu kararı vermek son derece zordu. Artık kendimi ve sağlığımı her şeyden daha öncelikli hale getirme zamanı. Anlayışları için ekip arkadaşlarıma, tüm destekleri için hayranlarımıza ve yardımları için ENCE‘deki herkese teşekkür etmek istiyorum. Ne zaman olacağımdan emin değilim ancak henüz oynamaya geri dönemeyeceğim. Şimdi kendime odaklanma zamanı.” dedi.

Aerial ayrıldıktan sonra ENCE aktif CS:GO kadrosu:

  • Finland ⁠allu
  • Finland sergej⁠
  • Finland ⁠suNny (IGL)
  • Finland ⁠Jamppi

They still don't understand but soon they will.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive