Connect with us

Espor

Ali “Craft1x” Aklan, yeni sezonda da DenizBank İstanbul Wildcats ile birlikte

DenizBank İstanbul Wildcats ekibinin yeni sezon League of Legends kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor.

Ali "Craft1x" Aklan, yeni sezonda da DenizBank İstanbul Wildcats ile birlikte

Geçtiğimiz günlerde iki Koreli oyuncusu Jeong “BAO” Hyeon-woo ve Yoon “Destroy” Jeong-min ile Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde de devam edeceklerini açıklayıp, Hakan Mert “Ferret” Çakmak ile 6. oyuncu olarak anlaştıklarını duyuran DenizBank İstanbul Wildcats League of Legends takımının teknik ekibinden de bir isim ile devam dedi.

6 Mayıs Cumartesi gününün öğle saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile birlikte, takıma 2022 yılının Aralık ayında katılan koç Ali “Craft1x” Aklan ile Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde de devam edecekleri duyuruldu.

DenizBank İstanbul Wildcats: “Göklerden gelen bir karar vardır!”

Mayıs ayının başında Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Ali “Craft1x” Aklan, gelecek tekliflere açık olduğunu duyururken, taraftar için ise sözleşmesi gereği ilk Split sonunda fesih hakkının olduğunu, fakat İstanbul Wildcats ekibi ile yaz mevsimi için görüşmelere devam ettiğini belirtmişti.

5 Mayıs Cuma gününün akşam saatlerinde bir paylaşım yaparak bir imza attığının sinyallerini veren Aklan için takımı tarafından yapılan duyuruda “Göklerden gelen bir karar vardır! Draft’ların efendisi Ali “Craft1x” Aklan, Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde de bizimle!” ifadeleri kullanıldı.


İlginizi Çekebilir: 

League of Legends Türkiye 2. Ligi elemeleri formatı açıklandı

League of Legends 13.9 Yama Notları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor