Connect with us

Espor

Alpha Esports, Mais Esports ile ortak oldu!

Firmanın aynı zamanda Oxygen Esports ve Centric Gaming gibi şirketlerle de anlaşmaları bulunuyor.

Kanada merkezli espor organizasyonu Alpha Esports, medya şirketi Mais Esports ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Anlaşmanın bir sonucu olarak Mais Esports, Alpha Esports’un GamerzArena platformunu kullanacak ve tanıtacak.

Ortaklık şartlarına göre GamerzArena, Mais Esports’un Brezilya’daki çevrimiçi etkinlikleri ve turnuvaları için özel platform olacak. Şirketin haftalık olarak çeşitli espor turnuvalarına ev sahipliği yapması bekleniyor.

Ayrıca Mais, hem platformu hem de Alpha Esports’un abonelik hizmeti GamerzArena+’ yı tanıtmak için mevcut bağlantılarını kullanacak.

Alpha Esports ve Mais Esports, hizmete kaydolan her ücretli üyelik için bir gelir paylaşımına katılacak. Her iki kuruluş da turnuvaların gelirini bölüşecek.

Alfa eSports en Geçici CEO , Matthew Schmidt ortaklık hakkında bulunduğu yorumda: “Brezilya esports ve pazarlama ortağı biz GamerzArena ve GamerzArena + ikisi için bizim userbase artırmak için önemli bir fırsat olduğuna inanıyoruz olarak eSports ve Mais ile en hızlı büyüyen pazarlardan biri. Bu ortaklık, şirketin sürekli kullanıcı kazanımı elde etmemize yardımcı olacağına inandığımız stratejik ortaklıklara odaklanma hedefiyle tutarlıdır.” Sözlerine yer verdi.

Bu ortaklık, Alpha Esports’un yakın zamanda tamamladığı bir dizi iş birliğinden biri oldu ve firma aynı zamanda Oxygen Esports ve Centric Gaming gibi şirketlerle de anlaşmaları bulunuyor.


İlginizi Çekebilir:

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor