Connect with us

Among Us

Among Us’a hesap sistemi ve yeni bir harita geliyor

Among Us’a hesap sistemi geliyor!

Among Us

Oyuna gelen son güncellemenin açıklamasına göre popüler oyun Among Us’a hesap sistemi ve büyük, yepyeni görevler içeren bir harita geliyor. 

Son zamanlarda popülaritesini ciddi oranda artıran vampir-köylü oyunu Among Us’ın devam oyunu olan Among Us 2 iptal edilmiş, geliştiriciler bütün odaklarını Among Us’a vereceklerini açıklamıştı. Açıklamanın ardından yeni oyuncu kitlesini memnun etmek için çalışmaya başlayan ekip, yeni gelen güncellemenin notlarında Among Us’ın gelecek planlarından bahsetti.

Steam’de Şehir Kurma Oyunları indirimleri başladı!

Renk körü moduna olan ilk adımın, anonim oylama özelliğinin oyuna eklendiği güncellemenin notlarında bazı açıklamalarda bulunan Innersloth, Among Us’a hesap sisteminin ve yeni bir haritanın ekleneceği beyan edildi.

Toksik hesapları ve hile kullanan oyuncuları raporlamaya yarayacak olan hesap sistemi yapılan açıklamaya göre Among Us’a aralık ayına kadar eklenecek. Şu ana kadar anonim bir şekilde oynanan oyun, bu güncellemeyle birlikte anonimlikten faydalanıp diğer oyuncuların deneyimini bozan kişileri daha rahat bir şekilde cezalandırabilecek.

Paylaşılan güncelleme notlarında yeni haritanın Henry Stickmin temalı olacağı ve şu anda bile Polus’tan daha büyük olduğu açıklandı. Oyuncuların bedavaya erişebileceği yeni haritayla birlikte Among Us’a birçok yeni görev de eklenecek.

Yeni güncelleme hakkında düşünceleriniz neler? Sonraki güncelleme beklentilerinizi karşılayacak mı? Görüşlerinizi bizlerle belirtmekten çekinmeyin, iyi oyunlar!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

3 Yorum

3 Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Among Us