Connect with us

Among Us

Bu mod, Rocket League ve Among Us’ı birleştirecek

Rocket League’in içinde Among Us oynamak ister misiniz?

among-us-rocket-league

YouTube’da ve Twitch’teki aktivitesiyle bilinen oyuncu Lethamyr tarafından geliştirilen bu mod, Rocket League ve Among Us’ı birleştiriyor.

Rocket League bu sene bedava olarak ve Epic Games’teki çıkışını yaparak oyuncu sayısında büyük bir artışla karşımıza çıkmıştı. Among Us da Fall Guys’ın ardından yayıncılar tarafından oynanarak popülaritesinde çok büyük bir artış yaşamıştı. İki oyun da bu sene yaşadığı yükselişle bilinen, gayet başarılı yapımlar. Rocket League’i profesyonel olarak oynayan, oyunun içinde birçok farklı harita ve mod içeren YouTuber ve yayıncı Lethamyr, geliştirmekte olduğu bu modla iki oyunu birleştiriyor.

Cypher’ın gizli kamerasının havaya yerleştirilmesini sağlayan bir hata keşfedildi!

Rocket League ve Among Us birleşirse ne olur?

Among Us’ın tamamen fonksiyonel bir versiyonunu Rocket League’de geliştirmekte olan isim, haritadan bazı fotoğraflar paylaşarak oyuncuları heyecanlandırdı. Ekibiyle birlikte bu projenin üzerinde 1000 saatin üzerinde zaman harcayan içerik üreticisi, Psyonix’in arabalı futbol oyununda geliştirdiği Among Us haritasını paylaştı.

Ekibiyle birlikte toplamda 1000 saatin üzerinde çalıştığını belirten Lethamyr, haritadaki bazı koridorları da oyuncuların beğenisine sundu. Rocket League’de tamamen işleyen bir Among Us deneyimi sunacak olan bu mod sadece bilgisayar oyuncuları için çalışacak, herhangi bir çıkış tarihi şu anlık bulunmuyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Among Us