Connect with us

Espor

Anıl “HolyPhoenix” Işık: “Talihsiz zamanlama”

Fnatic ve MAD Lions’dan gelen haberlerin ardından Anıl “HolyPhoenix” Işık da Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Anıl "HolyPhoenix" Işık: "Talihsiz zamanlama"

Türkiye saati ile 23.00’da Isurus – MAD Lions karşılaşması ile start alan Leauge of Legends Worlds 2022‘de Covid-19 vakaları ardı ardına geliyor. Kısa süre önce sizlere Lolesports ve ardından Fnatic ile MAD Lions gibi takımların sosyal medya hesapları üzerinden oyuncularının ve ekip üyelerinin Covid-19 testlerini pozitif çıktığını duyurduğunu aktarmıştık. Benzer bir haber etkinlikteki temsilcimiz Denizbank İstanbul Wildcats’in oyuncularından Anıl “HolyPhoenix” Işık’tan geldi.

Anıl “HolyPhoenix” Işık, Covid-19 testinin pozitif olduğunu duyurdu

Isurus – MAD Lions karşılaşmasının sona ermesinden dakikalar sonra kişisel Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yapan Işık, Covid-19 testinin pozitif olarak çıktığını açıkladı.

Tweet’inde “Pozitif çıktım arkadaşlar ama çok kötü hissetmiyorum.” diyen oyuncu, herhangi bir gelişme olmazsa karşılaşmalara otelinden katılacağını, takımın geri kalanının ise sahnede yer alacağını dile getirdi ve “Talihsiz zamanlama.” sözleri ile açıklamasını sonlandırdı.

Denizbank İstanbul Wildcats League of Legends takımında Nişancı rolünü üstlenen oyuncuya espor dünyasından onlarca geçmiş olsun mesajı gelirken, henüz takımından resmi bir açıklama gelmedi.


İlginizi Çekebilir:

LoL Worlds 2022’den ilk Covid-19 vakası duyurusu geldi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor