Connect with us

Espor

Annie yenilemesi yolda! Wild Rift başka hangi değişikliklere hazırlanıyor?

Geliştirici ekip Wild Rift ile ilgili yenilikleri paylaştı.

Wild Rift

Annie yenilemesi çıkmadan önce, geliştirici ekip oyun içi değişikliler ile ilgili bir makale yayınladı. Ağustos ayında çıkacak içerikler ile ilgili bilgiler verilirken, League of Legends’in ilk şampiyonlarından olan Annie, yanından hiç ayırmadığı dostu Tibbers ile arenada rakiplerini alt etmeyi başarıyordu.

Wild Rift’in geliştirici ekibi, performansı yakından takip ettiklerini ve yetenek setini elden geçirdiklerini söyledi. Aynı zamanda çok sevilen oyun modu Rasgele Ultra Rekabet Faktörü (RURF) oyuna geri dönüyor! Bakalım Wild Rift arenasında oyuncuları başka neler bekliyor.

https://twitter.com/wildriftTR/status/1689324459444903939?t=dEX_atPIUm_7FegQbZEcpw&s=08

Wild Rift geliştirici notları

Annie

(3) Alev Kalkanı

  • Annie artık kendisine ve Tibbers’a hasar soğuran ve ilave hareket hızı kazandıran bir kalkan sağlayacak.

(4) Çağır: Tibbers

  • Annie’nin ultisine yeni bir etki ekliyoruz. Ultisini tekrar kullanarak artık Tibbers’a hedefine atılmasını emredebileceksiniz. Atılma büyü hasarı vererek rakibini havaya savuracak.
  • Tibbers ayrıca çağrıldığında, rakiplere doğru atıldığında ve Annie katledildiğinde ilave hareket ve saldırı hızı kazanacak.
  • Ayrıca ultisine yeni bir simge ekliyoruz! Tibbers’ın rakiplerine doğru atılması için ultiyi tekrar kullandığınızda bu simge görünecek!

HEXTECH GANİMETİ

Hextech ganimeti sistemine yeni içerikler ekliyoruz! Şu seçenekler 10 Ağustos saat 03.01’de İhtişamlı Öz Mağazası’nda olacak:

İçerik İndirimliyken Gereken İhtişamlı Öz İndirim Bittikten Sonra Gereken İhtişamlı Öz
Hextech Annie 800 1000
Hextech Annie Yüksek Aşama Pozu 100 125
Hextech Annie Kostüm Çerçevesi 32 40

RASGELE ULTRA REKABET FAKTÖRÜ (RURF)

Herkesin çok sevdiği rasgele oyun modu bu ay dönüyor! Isınma hareketlerinizi tamamlayın ve yüksek tempolu, tamamıyla rasgele bir oynanışa hazır olun! RURF, URF’la neredeyse birebir aynı. Aralarındaki tek fark oynayacağınız şampiyonun sizin ve takım arkadaşlarınız için rasgele seçilmesi! Umarız RURF topuyla atlarken ve düşük bekleme süreli yeteneklerinizi kullanırken keyifli vakit geçirirsiniz!

Rasgele Ultra Rekabet Faktörü Modu (RURF) 18 Ağustos saat 03.01’den 22 Ağustos saat 02.59’a kadar oynanabilir.

Sizler bu değişiklikler hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Wild Rift 4.3A yama notları yayınlandı

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor