Connect with us

Espor

Fire Flux Esports FIFA oyuncuları iMertAL, Berkije ve SMG ile yolları ayırdı

Fire Flux Esports FIFA oyuncuları ile yollarını ayırma kararı aldı.

Fire Flux Esports FIFA oyuncuları iMertAL, Berkije ve SMG ile yolları ayırdı

Son olarak gündemimize bünyesindeki Salih “marqnue” Onaran ve Erim “Mavera” Şaşal gibi isimler ile yollarını ayırma kararı almasının ardından gelen Fire Flux Esports kanadında yeni bir duyuru ile takımdan ayrılan yeni isimler açıklandı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 9 Ağustos Çarşamba günü yapılan açıklamada, FIFA takımında yer alan 3 oyuncu, Selim Mert “SMG” Güler, Berk “Berkije” Turan ve Mert “iMertAL” Altıntop ile yolların karşılıklı olarak ayrıldığı duyuruldu. Duyuruda şu ifadeler yer aldı:

“Yolunuz açık olsun çocuklar! FIFA takımımızın değerli oyuncuları @selimertguler, @berkije ve @altintop_mert ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kulübümüze ve milli takımımıza verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz.”

Berkije: “Asla unutamayacağım bir sene geçirdim”

Takım ile yolları ayrılan oyunculardan biri olan Berk “Berkije” Turan, ayrılık haberinin duyurulmasının ardından kişisel hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini “Fire Flux ile olan sözleşmem bugün itibariyle sona eriyor. Asla unutamayacağım bir sene geçirdim, Kulübe katıldığım ilk andan beri yıllardır bu ailenin bir parçasıymış gibi hissettim. Başta @kubilic1ous, @arasbsmcgl, @Cemzumbulyuva16 olmak üzere; Yönetime, tüm çalışanlarına ve taraftara, bugüne kadar verdikleri destekler için teşekkür ediyorum” diye aktardı.

Bir diğer isim iMertAL ise “Fire Flux Esports ile olan sözleşmem bugün itibariyle sona erdi. Güzel bir sezon geçirdik umarım takıma katkılarım olmuştur ve her şey için teşekkür ederim.” derken, SMG’den ise bir mesaj gelmedi.

Fire Flux Esports ile yolları ayrılan isimler

  • Selim Mert “SMG” Güler
  • Berk “Berkije” Turan
  • Mert “iMertAL” Altıntop

Sizler bu ayrılıklar hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Fire Flux gelecek sezonda FIFA alanında nasıl bir yol izleyecek? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

LoL itibar nedir? League of Legends itibar ne işe yarar?

League of Legends Arena Modu hakkında önemli açıklama geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor