Connect with us

Apex Legends

Apex Legends geliştiricileri çokça talep edilen envanter özelliğini oyuna ekleyecek

Rahatsız edici kırmızı noktalara nihayet veda edebiliriz.

Apex Legends geliştiricileri

Apex Legends geliştiricileri oyunculara kulak verdi. Bunun sonucu olarak envanterdeki eşyaların hepsini görüldü olarak işaretlemek mümkün olacak.

Apex Legends oyuncuları bir süredir onları rahatsız eden envanterdeki kırmızı noktalardan şikayetçilerdi. Oynanışa hiçbir şekilde etkisi olmasa da görsel olarak oyuncuları rahatsız eden bu kırmızı noktalar oyuncuların envanterlerinde henüz göz atmadıkları yeni eşyalar olduğunu hatırlatıyor. Envanterleri her geçen gün daha da kalabalıklaşan oyuncular da bir süredir geliştiricilerden ”hepsini görüldü olarak işaretle” butonu talep ediyorlardı.

Apex Legends geliştiricileri

Geliştirici ekipten Daniel Zenon Klein‘in Reddit platformu üzerinden yaptığı bir duyuru oyuncuların gelecek yama ile bu özelliğe kavuşacaklarının müjdesini verdi. Bu güncelleme Respawn‘ın Apex Legends için yapılacak geliştirmelerin herkes tarafından takip edilebilmesi için kullandığı Trello panosunda da görülebilir.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends