Connect with us

Apex Legends

Apex Legends Global Series COVID-19 nedeniyle LAN playofflarını iptal etti!

Apex Legends Global Series COVID-19 nedeniyle LAN playofflarını bu sene de iptal etti!

Apex Legends Global Series COVID-19

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Apex Legends Global Series COVID-19 nedeniyle LAN playofflarını iptal etti!

Apex Legends Global Serisinin ilk haftasına sadece bir hafta sonu kala ALGS organizatörleri, Split One için planlanan LAN playofflarını iptal etme kararı aldı. Hareket, COVID-19’u çevreleyen küresel endişelerin bir kez daha artmasıyla geldi, birkaç bölgede vaka sayısı arttı ve Omicron varyantı bir turnuva düzenlemeyi “mümkün değil” hale getirdi.

Birkaç farklı bölgeden gelen ve üç kişiden oluşan 40 farklı takımın yer aldığı ilk bölüm için planlanan playoffların görünüşe göre sağlık ve güvenliği garanti edilemedi. Bu kadar kısa sürede farklı seyahat ve karantina durumları nedeniyle etkinlik için birçok potansiyel bulaşma olasılığını da mümkün kılıyor.

NA, EMEA ve APAC North’dan en iyi 10 takım ile Güney Amerika ve APAC Güney’den ek 5 takım yerine, çevrimiçi playofflar artık geçen yılki gibi bölgesel turnuvalarda yarışan her bölgeden en iyi 20 takımı içerecek. Profesyoneller, LAN’ın bir kez daha ertelendiğinden dolayı kesinlikle hayal kırıklığına uğrasa da çoğu, bunun doğru karar olduğu konusunda hemfikir görünüyor.

Apex Legends Global Series COVID-19

Exeedme Revolution 2021’de Eternal Fire Sharks ekibi ile karşılaşacak!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends