Connect with us

Apex Legends

Apex Legends oyuncuları oyun içerisinde bazı ses sorunları ile karşı karşıya

Problem çok uzaktaki seslerin de duyulmasını sağlıyor.

Apex Legends oyuncuları oyun

Apex Legends oyuncuları oyun içerisinde ortaya çıkan ve kafa karıştırıcı olabilen bazı ses problemlerinden şikayetçiler.

Reddit üzerinde bir oyuncu tarafından yapılan paylaşım oyundaki ciddi ses problemlerini gözler önüne serdi. Harita üzerinde birbirlerinden yaklaşık 300 metre mesafede duran oyuncular buna karşın birbirlerinin çıkarttıkları iyileşme, ayak sesi ve zırh gibi sesleri duyabiliyorlar. Diğer kullanıcılar da yaptıkları testlerde bu mesafenin 700 metreye kadar çıkabileceğini de ortaya koymuş durumdalar.

 

I have found a MAJOR Sound-bug in Apex that might be responsible for a lot of the sound-issues like footsteps etc. from r/apexlegends

Geçmişte de ses ile ilgili sorunlar ile karşı karşıya kalmış olan geliştirici ekip yakın zamanda bunların çözümü için yeni yöntemler denemeye başladıklarını söylemişti. Oyunda ortaya çıkan bu problemin de en kısa sürede çözülmesi bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends