Connect with us

Apex Legends

Apex Legends Wraith Airship Assassin kostümü sızdırıldı

Efsanevi kostümlerden biri geri dönüyor.

Apex Legends Wraith Airship Assassin

Bazı veri madencileri tarafından yapılan sızıntılara göre Apex Legends Wraith Airship Assassin kostümünü mağazaya yeniden ekleyecek.

Oyuncuların karşısına ilk olarak geçtiğimiz yılın Haziran ayında çıkmış olan Wraith Airship Assassin kostümü dükkanda kısa bir süreliğine yer bulduktan sonra satıştan kaldırıldı. O tarihten beri de herhangi bir şekilde yeniden satışa sunulmadı. Ancak görünüşe göre Black Friday ile birlikte oyunun en nadir kostümlerinden biri olan Wraith Airship Assassin de geri dönecek.


Veri madencisi RYMSKİY1 tarafından yapılan bir takım sızıntılar ile oyun mağazasına eklenmesi merakla beklenen kostüm hakkında iyi haberleri gözler önüne serdi. Rus veri madencisinin paylaştığı videoda kostümün Black Friday satışları ile birlikte oyuna geri döneceği görülüyor. Ancak bunun resmi bir açıklama olmadığını, etkinlik gününe kadar paket içeriğinin değişebileceğini de hatırlatmakta fayda var.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends