Connect with us

Apex Legends

Apex Legends mobil cihazlar için muhtemelen önümüzdeki yıl geliyor

Apex Legends’ın mobil sürümünde sona yaklaşılıyor.

Apex Legends mobil cihazlar

Popüler battle royale oyunları içerisinde kendine yer bulan Apex Legends mobil cihazlar için çıkışını 2021 yılı içerisinde gerçekleştirebilir.

Apex Legends’ın mobil cihazlar için de çıkışını gerçekleştireceği bilgisi ilk olarak 2019 yılında doğrulanmıştı. Bu doğrulamanın ardından geliştiricilerin oyunun mobil sürümü hakkında zaman zaman yaptıkları açıklamalar bulunsa da elimizde asla net bir tarih olmadı. Küresel pandemi de hiç şüphesiz mobil sürümün yapım sürecini sekteye uğrattı.

Apex Legends mobil cihazlar

Electronic Arts‘ın CEO’su Andrew Wilson şirketin finansal raporları hakkında yaptığı açıklamada mobil sürümün önümüzdeki yıl oyunculara sunulacağının mesajını verdi. Wilson’ın açıklamalarına göre oyun 2022 mali yılı içerisinde piyasada olacak. Bahsedilen 2022 mali yılının başlangıç tarihi ise 1 Nisan 2021. Apex Legends’ın bu yıl elde ettiği 500 milyon dolardan fazla gelirin mobil cihazların da işin içine girmesi ile birlikte 1 milyar doları bulması bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends