Connect with us

Espor

ApplyBau Espor Bursu başvuruları başladı!

ApplyBau Espor bursu ile geleceğin esporcularına ve sektör çalışanlarına burs imkanı!

ApplyBau

Bahçeşehir Üniversitesi ApplyBau isimli okula kabul ve burs programı ile çeşitli alanlarda yetenekli adayların bu alanlarda daha da başarılı olması için onlara imkan sağlıyor. Bu alanlardan biri ise son yılların yükselen yıldızı espor. İlk defa 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde başlatılan bu program ile espor sektörünün yetişmiş insan kaynağı ihtiyacını karşılamak ve bu alanda öğrencilere kariyer fırsatları sunmak hedefleniyor.

https://twitter.com/BAUeSports/status/1547919680760791044

ApplyBau programı ile hem akademik olarak hedeflerine ulaşabilecek adaylar bunu yanında profesyonel bir espor ekosistemi içerisinde yer alarak bu alanda kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Yıl içerisinde yapılacak etkinliklere, konferanslara, konuşmalara katılabilecek öğrenciler bu etkinlikler ile sektör profesyonellerinden bu alanda önemli bilgiler elde edebilecek, seçmeli espor dersleri ile teorik bilgilerini kuvvetlendirebilecek.

Espor ve oyun ekosistemini destekleyecek tüm alanlarda burs imkanı sağlayan Bahçeşehir Üniversitesi ApplyBau Espor Bursu programından aşağıda belirtilen alanlarda yer alarak espor ve oyun ekosisteminin birer parçası olmak isteyen aday öğrenciler faydalanabilecek.

“Oyuncu, Koç, Menajer, Analist, Sosyal Medya Yönetimi, Proje Yönetimi, Grafik Tasarım, Prodüksiyon, Post-Prodüksiyon, Lig Yönetimi, Hakem, Canlı Yayın Yönetimi, Topluluk Yöneticisi, IT. Yayıncılık, Sunuculuk,”

Online olarak başlayacak başvuru sürecinde ilk başvurular tamamlandıktan sonra seçilen adaylar mülakata çağırılacak ve mülakat sonucuna göre adayların burs oranları belli olacak. Eğer siz de bu program ile ilgileniyor ve başvuru yapmayı düşünüyorsanız yukarıda yer alan bağlantıdan programın resmi sitesine ulaşabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor