Connect with us

Güncel

Arena of Valor: Yeni Çağ’a Harley Quinn geliyor

.@ArenaofValor_TR Harley Quinn’in oyuna eklendiğini duyurdu!

Arena of Valor: Yeni Çağ’a Harley Quinn geliyor

5v5 mobil MOBA oyunu Arena of Valor: Yeni Çağ’ın yapımcısı TiMi Studio, çizgi roman yayıncısı DC Comics işbirliği ile efsanevi karakter Harley Quinn 13 Aralık Pazartesi günü itibari ile oyunun savaş alanına kaos getirdiğini duyurdu.

DC Comics adına Warner Bros. Interactive Entertainment lisansıyla Capheny karakterine kostüm olarak eklenen Harley Quinn, böylece daha önceki dönemlerde oyuna eklenen Batman, Flash, Joker, Superman ve Wonder Woman karakterlerinin arasına katılıyor.

Yapılan duyuruda belirtilene göre oyuncular, 25 Aralık tarihine kadar Harley Quinn kostümüne yüzde 20 indirimli fiyatla sahip olabilirler. Ayrıca oyuncular, farklı haritalardaki saklı ipuçlarını birleştirip, oyun içindeki Harley’nin Kargaşa Projesi bulmacalarını çözerek Brunhilda Sweet Dreams kostümü de dahil olmak üzere farklı kostüm ödüllerinin sahibi olabilirler.

Tüm bunlara ek olarak 7 gün boyunca art arda Arena of Valor: Yeni Çağ’a giriş yapan oyuncular da Joker kostümüne ücretsiz olarak sahip olacaklar. Sevilen karakterin oyuna gelişi için hazırlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2021 şampiyonu cNed’li Acend!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel