Connect with us

Espor

G2, Caps ile 4 yıllık anlaşma imzaladı!

G2 hayranları 4 yıl daha Caps’i izleyebilirler.

Caps

G2 Esports, önümüzdeki sezon için orta koridorunu kilitledi.

Uzun yıllardır LEC’nin en iyi orta koridorlarından Caps’in sözleşmesi dört yıllığına yeniledi, organizasyon bugün açıkladı ve Riot Games’in onayını bekliyor. Caps’in G2 ile olan önceki sözleşmesi, Riot’un Küresel Sözleşme Veritabanına göre, Eylül ayında organizasyonla bir yıllık uzatma sözleşmesi imzalandığı için Kasım 2023’te sona erecekti .

https://twitter.com/G2esports/status/1468951911294402561?ref_src

G2, görünüşe göre League of Legends profesyonel oyuncuları için maksimum sözleşme süresinde yapılan bir değişiklikten yararlanıyor. Upcomer , geçen ay Riot’un bazı oyuncuların dört yıllık “uzun vadeli sözleşmeler” imzalamasına izin vereceğini, önceki maksimum sözleşme süresi olan üç yıllık sürenin artıracağını bildirdi.

Caps, Fnatic’te birkaç sezon geçirdikten sonra 2019 LEC Spring Split’ten bu yana G2’yu temsil ediyor. G2’deki ilk iki yılında, 22 yaşındaki oyuncu birden fazla LEC şampiyonluğu kazandı ve hatta 2019 Dünya Şampiyonası finallerine bile kaldı. Ancak 2021’de G2, yerel bir başarı elde edemedi ve Dünya Şampiyonası’na katılma hakkını kazanamadı.

Bu başarısızlık, bu sezonda organizasyon için büyük bir kadro revizyonu ile sonuçlandı . Caps ve ormancı Jankos, geçen sezonun G2’deki başlangıç ​​kadrosundan kalan tek oyuncular. Onlara üst koridor oyuncusu Broken Blade katıldı, alt koridora Victor “ Flakked ” Lirola’yı kattılar ve Raphaël “ Targamas ” Crabbé’yi destek rolüne alındı.

Caps , 2022 sezonu için Vitality’ye katılan eski takım arkadaşı Perkz ile de rekabet etme şansına sahip olacak . 2022 LEC Bahar Mevsimi 14 Ocak’ta başlayacak.

TSM ekibi 2022 LCS Bahar Mevsimi beşlisini açıkladı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor