Connect with us

Espor

Futbolist VALORANT oyuncusu mag0o, Regnum Carya Esports’a transfer oldu

.@mag0ovl, kariyerine Regnum Carya Esports ile devam edecek.

Futbolist VALORANT oyuncusu mag0o, Regnum Carya Esports'a transfer oldu

Bir yılı aşkın süredir Futbolist VALORANT kadrosunda mücadele eden ve takımın ilk oyuncularından biri olan İbrahim “mag0o” Temizel’un kariyerindeki yeni adımı, 10 Aralık Cuma günü yapılan açıklamalar ile birlikte belli oldu.

Yapılan açıklamalara göre İbrahim “mag0o” Temizel, Regnum Carya Esports bünyesine katıldı. Futbolist’in “Kendisine kulübümüze katkıları için teşekkür eder, yeni takımında başarılar dileriz.” sözleri ile veda ettiği oyuncu, yeni takımında “İşte karşınızda VALORANT takımımızın yeni oyuncusu, efsane düellocu @mag0ovl” sözleri ile karşılandı.

Transfer haberinin duyurulmasının ardından Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ise Temizel, “Profesyonel hayatımda bana gurur verici anlar yaşatan @Futbolistco’ya ve aynı takımda uzun süre birlikte oynadığım tüm arkadaşlarıma da teşekkür edip onlara da profesyonel oyun hayatlarında başarılar diliyorum.” ve “İleriye dönük planlarımda @EsportsRegnum‘la beraber harika zaferlere imza atacağımı biliyorum. Destekleyen herkese teşekkür ederim.” açıklamalarında bulundu.

Ayrıca bünyesine yeni bir oyuncu katan Regnum Carya Esports, transfer sürecinde ilgi ve yardımları için Futbolist yönetimine teşekkür etmeyi unutmadı.


İlginizi Çekebilir:

KRÜ Esports VALORANT Champions 2021 Yarı Final Aşamasına Yükseldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor