Connect with us

PUBG

PUBG oynaması ücretsiz oluyor!

Battle Royale türündeki oyun, oynaması ücretsiz hale geliyor!

PUBG oynaması ücretsiz oluyor!

Battle Royale oyun modunun popüler hale gelmesinde büyük bir paya sahip olan PUBG, geçtiğimiz dönemde PUBG: Battlegrounds adını alarak gündemimize gelmişti. Bu sefer ise oyun, bir süredir dile getirilen söylentileri doğrulayan ve oyuncuları sevindirecek bir adım ile gündemimize geliyor.

Oyunun dünya çapındaki resmi hesapları üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte PUBG: BATTLEGROUNDS’ın oynaması ücretsiz olacağı duyurulmuş oldu.

Battle Royale oyun türünün temsilcilerinden olan oyunun resmi web sayfası üzerinden yapılan açıklamada bu adım için “Şimdi BATTLEGROUNDS’un en büyük sıçramasını yapma zamanı” şeklinde bahsedilirken, oyunu oynaması ücretsiz hale getirme adımının şirkete topluluğu daha da genişletme ve oyunun tüm heyecanını herkese sunma fırsatı verirken, yeni arkadaşlar, daha hızlı eşleştirme ve oyuncu tabanı için daha fazla hedef sunduğu belirtildi.

Yapılan duyurularda belirtilene göre oyun 12 Ocak 2022 tarihinde bilgisayar, Playstation 4 ve Xbox One platformları için ücretsiz olacak.

PUBG’nin ücretsiz olması ile Battleground Plus özelliği geliyor

Oyunun ücretsiz hale gelmesi ile birlikte daha önce Counter-Strike: Global Offensive’de gördüğümüz gibi bir ücretli üyelik sistemi de geliyor. Battleground Plus adı verilen bu özellik oyunculara Hayatta Kalma Ustalığı Deneyiminde %100 artış, Kariyer – Madalya sekmesi, Dereceli Mod, Özel Maç oluşturma ve oynama haricinde çeşitli görsel ürünler ve 1300 G-Coin verecek.

Daha önce PUBG: Battlegrounds’u satın almış oyuncular direkt olarak Battleground Plus paketine sahip olurken, ek olarak PUBG – Özel Hatıra paketine de sahip olacaklar.

Oyunu satın almamış oyuncular ise bu özelliğe 12.99 Dolarlık bir fiyat etiketi ile ulaşacakken, bu ek paketin Türk lirası karşılığı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Aşağıda bu dönüşüme özel olarak yapılan duyuru videosunu izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

GTA 5 The Contract paketi ile oyuna Dr. Dre ve birçok yeni detay geliyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG