Connect with us

Espor

Digital Athletics PUBG takımında 3 kişiye veda edildi

Digital Athletics PUBG takımında 3 kişiye veda edildi.

Digital Athletics PUBG takımında 3 kişiye veda edildi

İstanbul merkezli espor organizasyonu Digital Athletics, yapılan son duyurular ile birlikte PUBG takımında forma giyen 3 oyuncu ile yollarını ayırdıklarını taraftarları ile paylaştı.

24 Ocak Çarşamba günü 16.00 sularında takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan videoda koç Mert “Mert” Güngör, oyuncular Emir “Hueth” Çakmak ve Şamil “Mitraleius” Özkan ile takımın yollarının ayrıldığı duyurulmuş oldu.

Mert, Hueth ve Mitraleius Digital Athletics PUBG takımına veda eden isimler oldu

Paylaşımda takımdan ayrılan isimlere gelecek kariyerlerinde başarılar dilenirken, koç Mert “Mert” Güngör bu ayrılık ile ilgili düşüncelerini kişisel X hesabı üzerinden şu ifadeler ile aktardı:

“Sevgili PUBG Topluluğu, Uzun yıllar boyunca Digital Athletics ile geçirdiğim süre sona erdi. İkinci DA serüvenine veda etmenin üzüntüsü içindeyim. ”@cakaronur” Onur Abim başta olmak üzere tüm kulüp çalışanlarına teşekkür ederim. PUBG’deki 2.5 yıl süren IGL’likv e 6 aylık koçluk ve toplamda 5 buçuk senelik deneyimlerimin ardından, tecrübelerimi PUBG Mobile dünyasına aktarmaya karar verdim.”

Takıma veda eden bir diğer isim olan Şamil “Mitraleius” Özkan da kişisel X hesabı üzerinden düşüncelerini ve geleceğe dair planlarını paylaştı. 5 yıllık PUBG kariyerinin bugün itibari ile sonuna geldiğini belirten Mitraleius, şöyle devam etti:

“Başta Onur Çakar olmak üzere tüm Digital Athletics ekibine teşekkür ederim. PUBG Mobile tarafında 5 yılda elde ettiğim deneyimlerimi aktarabileceğim takım arayışı içerisindeyim.”

Takıma veda eden son isim Emir “Hueth” Çakmak ise bu ayrılığı geride bıraktığımız hafta “Herkese merhaba, PUBG’yi bırakmaya karar verdim. Bir sürü arkadaşım ve anılarım vardı. Bu yıl mücadele eden herkese iyi şanslar. Artık IRL kasma zamanı ve her şey için teşekkürler PUBG.” mesajı ile İngilizce olarak duyurmuştu.

Digital Athletics PUBG takımının geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

CS2 konsol açma nasıl yapılır? CS2 konsol açılmıyor hatası detayları

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor