Connect with us

Espor

Armut, yenilgi sonrası paylaşımında taraftarlardan özür diledi

Papara SuperMassive üst koridor oyuncusu Armut, dünkü AURORA yenilgisi sonrası taraftarlardan özür diledi.

armut mad

Papara SuperMassive’in başarılı üst koridor oyuncusu Armut, dün oynanan Team AURORA serisi sonrası sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparak taraftarından özür diledi.

Dün oynanan AUR-SUP serisi LoLespor seyircisi için büyük bir sürprizle sonuçlandı. Kurulduğu tarihten bu yana tüm mevsim finallerinde yer almayı başaran SUP, Aurora’ya 3-1 yenildi ve playofflara veda etti.

Takımın genel olarak birbiriyle uyumsuzluğu fazlasıyla göze çarptı. Özellikle alt koridorun verimsizliği ve ekibin takım savaşlarındaki dağınıklığı şaşırttı.

Armut da Twitter’dan bir açıklama yaparak son zamanlardaki antrenmanlarının tam tersi şekilde sonuçlandığı ve bu sonucun herkes için ağır bir darbe olduğunu söyledi.

Başarılı üst koridor oyuncusunun mevsimin en iyi üst koridorları arasında yer aldığını belirtmek gerekiyor. 1’e 1 skorlarda ligin lideri olan Armut, SUP’un da Bolulu ile beraber en iyi performans gösteren oyuncusu konumundaydı.

Rakibi Team Aurora ile her defasında Yarı Final’de karşılaşan ve eleyen SUP ilk defa Çeyrek Final’de AUR ile karşılaştı ve yenildi. AUR ise Yarı Final geleneğini sürdürdü.


İlginizi çekebilir:

Wolf T1 içerik üreticisi olarak ilk yayınını tamamladı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor