Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Astralis CS:GO takımında dupreeh, Magisk ve zonic ile yollar ayrıldı

Astralis CS:GO takımından 3 oyuncu ile yollarını ayırdı.

Astralis CS:GO takımında dupreeh, Magisk ve zonic ile yollar ayrıldı

2016 yılında kurulan Danimarka merkezli Counter-Strike: Global Offensive(CS:GO) takımı Astralis, 29 Aralık Çarşamba gününün akşam saatlerinde yaptığı duyuru ile birlikte aktif kadrosundan üç kişi ile yollarını ayırdığını duyurdu.

CS:GO dünyasında ses getiren ve pek çok taraftar tarafından bir devrin sonu olarak adlandırılan bu açıklamada belirtilene göre Peter “⁠dupreeh⁠” Rasmussen, Emil “⁠Magisk⁠” Reif ve Danny “⁠zonic⁠” Sørensen ile takımı ile yolları ayrılan oyuncular oldu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda takım üyelerine “Bugün üç Astralis efsanesine veda ediyoruz. İyi şanslar, Peter, Emil ve Danny. Sonsuza kadar #AstralisAilesinin bir parçası olacaksınız. Her şey için teşekkürler. Sonra görüşürüz.” sözleri ile veda edilirken, dupreeh ve zonic de birkaç cümle ile takımlarına, takım arkadaşlarına ve sevenlerine veda etti.

“Astralis sonsuza kadar benim evim olacak”

Takıma 2016 yılında katılan 28 yaşındaki Peter “⁠dupreeh⁠” Rasmussen Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Başardığımız her şeyle, oyunun içinde ve dışında yer alan herkesle gurur duyuyorum.” ve “Bugün olduğum kişinin bir parçası oldunuz ve daha fazlasını isteyemezdim. Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.” sözlerini kullanırken, güncelleme açıklamasının yakında geleceğinden de bahsetti.

Kırmızı renkli logosu ile önce çıkan takımla yollarını ayrılan bir diğer isim olan Danny “⁠zonic⁠” Sørensen ise açıklamasında Danimarkalı ekip ile geçen altı yılın ardından yeni bir mücadelenin zamanı olduğunu dile getirirken, “Astralis takımı, oyuncuları, taraftarları ve çalışanları her zaman kalbimde özel bir yere sahip olacak ve orası sonsuza kadar benim evim olacak. Onlara en iyisini diliyorum.” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Nasr Esports 2022 Kış Mevsimi Akademi Ligi kadrosunu açıkladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive