Connect with us

Güncel

ASUS Republic of Gamers ve Xbox, ROG Strix XG43UQ Xbox Edition ile bir arada

ASUS Republic of Gamers ve Xbox işbirliği sonucunda ortaya çıkan monitör tanıtıldı.

ASUS Republic of Gamers ve Xbox, ROG Strix XG43UQ Xbox Edition ile bir arada

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Strix XG43UQ Xbox Edition oyuncu monitörünü duyurdu. ROG ve Xbox AR-GE ekiplerinin ortak çalışması ile ortaya çıktığı paylaşılan 43 inç boyutundaki bu oyuncu monitörü belirtilene göre yeni nesil oyun deneyiminin sınırlarını zorlamak için tasarlandı.

43 inç boyutundaki Strix XG43UQ Xbox Edition oyuncu monitörü, Xbox Series X’te HDMI 2.1 üzerinden renk alt örnekleme olmadan yerleşik 4K (3840×2160) çözünürlük sunuyor. Monitör ayrıca Xbox Series X|S’te 120 Hz’e kadar destek veriyor. Bilgisayarda ise DisplayPort 1.4 ile 4K 144 Hz görüntüler elde ediliyor.

Monitörde Xbox Series X|S’te en iyi renk, kontrast ve ton ayarlarını sunan yerleşik bir Xbox modu bulunuyor. HDR oyun deneyimi için ise ROG Strix XG43UQ Xbox Edition’daki HDR Gaming Interest Group (HGiG) profili oyunlarda geliştiricilerin hayal ettiği görüntüleri HDR kalitesiyle sunuyor.

ROG Strix XG43UQ Xbox Edition’da kullanılan AMD FreeSync Premium teknolojisi bilgisayarda oyun oynarken saniyede 144 kare görüntüleyebiliyor.


İlginizi Çekebilir:

LCS Yaz Mevsimi 6. hafta 1. gün karşılaşmaları tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel