Connect with us

VALORANT

Avrupa ve Kuzey Amerika’ya daha fazla VALORANT sunucusu eklenecek

Avrupa ve Kuzey Amerika’ya daha fazla VALORANT sunucusu eklenecek.

Avrupa ve Kuzey Amerika

Riot Games Avrupa ve Kuzey Amerika bölgelerine daha fazla VALORANT sunucusu ekleyerek gecikmeleri en aza indirmeyi planlıyor.

VALORANT‘ın kapalı beta süreci 2 Haziran tarihinde sona erecek. Kapalı beta süreci boyunca oyuncuların yoğun ilgisi ile karşılaşan oyun için Riot Games bazı bölgelerde daha fazla sunucu bulundurma kararı aldı. Böylelikle oyunun çıkışı ile birlikte gerçekleşecek olan yoğunluktan kaynaklı problemlerin önüne geçilmesi hedefleniyor.

Avrupa ve Kuzey Amerika

Riot Games’ten gelen açıklama ”Oyuncuları yanlış veri merkezlerine yönlendiren internet servis sağlayıcıları gibi kontrolümüz dışında kalan bazı şeyler vardı. Daha büyük eşleşme havuzları, çoğu oyuncunun 35ms’ten daha az ping aldığı oyunları beraberinde getirecek, çünkü bazen iş eninde sonunda coğrafi konuma düşüyor” şeklinde oldu. Şirket Varşova, Madrid, Londra, Atlanta ve Dallas bölgelerinde daha fazla sunucu ile oyuncuların karşısına çıkacak.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT MOG CUP heyecanı 24 Mayıs’ta başlıyor!

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

VALORANT