Connect with us

Espor

BAO, Fenerbahçe Espor’un kötü gidişatı hakkında açıklamalarda bulundu

BAO, Fenerbahçe Espor’un kötü gidişatı hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe Espor BAO
Fenerbahçe Espor BAO

Fenerbahçe Espor’da mutsuz dönem

League of Legends Türkiye topluluğunda yüksek sayıda izleyici kitlesi bulunan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi tüm hızıyla devam ediyor. 24 Temmuz Pazar günü, ikinci gün maçları oynanan ligin, 6. haftası tamamlanmıştı. Haftayı, biri derbi mücadelesi olmak üzere iki mağlubiyet ile kapatan Fenerbahçe Espor, playoff imkanlarını zora sokmuş oldu. Takıma, bayram tatili süresindeki arada katılmış olan Jeong “BAO”  Hyeon-woo, sarı lacivertli ekiple çıkmış olduğu ilk üç maçında da galibiyet alırken sonraki maçlarında galibiyet yüzü göremedi.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta tamamlandı!

Fenerbahçe Espor oyuncusu BAO, kötü gidişat hakkında açıklama yaptı

Fenerbahçe Espor ile art arda mağlubiyetler alarak ligde oynadığı 6 maçta 3 galibiyet elde eden Jeong “BAO”  Hyeon-woo, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile taraftarlarına seslendi. Yaptığı açıklamada BAO, durumun iyi olmadığının farkında olduğunu ancak playoff için taraftarlarına ihtiyacının olduğunu vurguladı. İşte Fenerbahçe Espor alt koridor oyuncusunun yapmış olduğu açıklama:

Fenerbahçe taraftarı, durum şuan pek iyi değil ama daha fazla kazanabileceğimi biliyorum ve playoff mücadelelerine katılmak için daha çok çalışacağım. Lütfen beni çokça destekleyin.

Yapılan bu açıklama ile birlikte sarı lacivertli ekibin taraftarları da Jeong “BAO”  Hyeon-woo‘ya destek mesajları göndermeye başladı. Sosyal medya üzerinden destek mesajları yollayan taraftarlar, suçun onda olmadığını vurgulamasının yanı sıra, asıl suçlunun Fenerbahçe Espor genel menajeri Emre Aksoy’un olduğunu düşündüklerini yorumlara yazdılar. Sizce Fenerbahçe Espor’un kötü gidişatı hangi sebepten dolayı kaynaklanıyor? Sarı lacivertli ekip, playoff mücadelelerine katılmayı başarabileceğini düşünüyor musunuz? Yorumlar kısmında fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Gelecek haberlerde görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Info Yatırım Aurora’dan Aziz Yıldırım hamlesi!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor