Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta sonunda NASR Esports, 12-0’lık galibiyet serisi yakaladı.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta
Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta karşılaşmaları tamamlandı

League of Legends Türkiye topluluğunun merakla ve heyecanla takip ettiği Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. hafta, 23 Temmuz Cumartesi ve 24 Temmuz Pazar günleri oynanan karşılaşmalar ile tamamlanmış oldu. Geçtiğimiz günlerde fikstürünü paylaştığımız 6.hafta mücadeleleri LoLespor takipçileri tarafından takip edildi. İçerisinde NASR Esports’un namağlup liderlik performansı ve Türkiye’nin en büyük derbisi olan Galatasaray – Fenerbahçe mücadelesinin bulunduğu 6. hafta sonuçlarına birlikte göz atalım.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta 1. Gün sonuçları

Mükemmel bir derbi karşılaşmasını kapsayan 6. hafta 1. gün karşılaşmaları sonunda, NASR Esports namağlup serisine devam etmeyi başarırken, Galatasaray Espor da Fenerbahçe Espor karşısında galip gelerek derbi galibiyetini kutladı. Info Yatırım Aurora, Denizbank Istanbul Wildcats, NASR Esports, Galatasaray Espor ve Dark Passage‘ın mutlu olarak tamamlandığı birinci gün sonuçları şu şekilde:

https://twitter.com/LoLespor/status/1550873490970083329

23 Temmuz Cumartesi:

  •  Info Yatırım Aurora 1 – 0 5 Ronin
  • Denizbank İstanbul Wildcats 1 – 0 Galakticos
  • NASR Esports 1 – 0 Papara SuperMassive Blaze
  • Galatasaray Espor 1 – 0 Fenerbahçe Espor
  • Beşiktaş Esports 0 – 1 Dark Passage

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta 2. Gün sonuçları

LoLespor resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan maçın sonuçları ile birlikte haftanın kapanış günü tamamlanmış oldu. Şampiyonuk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. hafta sonunda, 5 Ronin, Denizbank Istanbul Wildcats‘e 10. galibiyetini kazandırırken, kendileri oynamış oldukları 12 maçta 0 galibiyet ile hala ligdeki galibiyet siftahını yapamadı. Birinci gün derbi galibiyetinden sonra ivme kazanan Galatasaray Espor ise, Galakticos‘a karşı galip gelerek ligdeki 5. galibiyetini kazanmış oldu.

Bunlara ek olarak, izleyicilerin merakla beklediği NASR Esports‘un liderlik serüveni de Dark Passage‘a karşı aldıkları galibiyet ile 12-0’a çıkarak takipçileri mest etti. Derbi mağlubiyetinden sonra Fenerbahçe Espor, bir darbe de Papara SuperMassive Blaze‘den yedi ve haftayı galibiyet alamadan tamamladı. Son olarak ise, Beşiktaş Esports ve Info Yatırım Aurora haftayı bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile tamamlayarak nötr bir sonuçla ayrıldılar. İşte haftanın ikinci gün maçlarının sonuçları:

https://twitter.com/LoLespor/status/1551230556096139264

24 Temmuz Pazar:

  • 5 Ronin 0 – 1 Denizbank İstanbul Wildcats
  • Dark Passage 0 – 1 NASR Esports
  • Beşiktaş Esports 1 – 0 Info Yatırım Aurora
  • Galakticos 0 – 1 Galatasaray Espor
  • Papara SuperMassive Blaze 1 – 0 Fenerbahçe Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6. Hafta’nın sonlanmasıyla birlikte ligin artık son virajlarına girmeye başladık diyebiliriz. Artık hatanın telafisinin olmadığı ve oynarken oyuncuların elini yakacak zamanlar geldi. 12 maç oynanmış ligde bu zamana kadar NASR Esports, mağlubiyet yüzü görmeden, oynadığı tüm maçlardan galip ayrıldı.

Hemen onun arkasından liderliğe göz koymuş Dark Passage ve Denizbank Istanbul Wildcats ekipleri de amansızca, namağlup ekibin kaybetmesini bekliyor. Diğer yandan ise, ligin orta ve son kısımlarında heyecanlı bir playoff mücadelesi bulunmakta. Hangi takımlar playoff’a kalacak ve NASR Esports bu serisine devam edebilecek mi sorularının cevapları gelecek hafta okurlarımıza yeniden Playerbros üzerinden aktarılacak. 7. hafta mücadelelerinde yeniden görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Altay Espor Fortnite projesini duyurdu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor