Connect with us

Espor

Altay Espor Fortnite projesini duyurdu!

Altay Espor Fortnite arenasına giriş yaptığını espor topluluğuna duyurdu.

Altay Espor Fortnite
Altay Espor Fortnite

Altay Espor’dan yeni atılım

Geçtiğimiz günlerde birlikte güzel ve bilgilendirici bir röportaj gerçekleştirdiğimiz Altay Espor, bahsettikleri hamleleri yapmaya başlamıştı ve dün yani 24 Temmuz tarihinde yapılan açıklama ile birlikte devam ettiğini kanıtlamış oldu. Yapılan röportajda, Altay Espor şube başkanı Deniz Özmen ve genel koordinatörü Erdican Çilengir, bize siyah beyazlı kulübün geleceği ve projeleri hakkında bilgi vermişti. FIFA alanında kendini gösteren İzmir ekibi, VALORANT ve SIM Racing projelerinde de kendini kanıtlamaya hazırlanıyordu. Resmi Twitter hesaplarından duyurulan proje ile birlikte Altay Espor Fortnite arenasına da giriş yaptığını duyurmuş oldu.

https://twitter.com/AltayEspor/status/1551216160225611785

Altay Espor Fortnite mücadelesine katılıyor

Yapacakları projeler ile birlikte espor sektöründe diğer takımları da harekete geçirmeyi amaçlayan ekip, bir atılım daha yaparak Fortnite ekibini kurucağını açıklamış oldu. Paylaşılan duyuruda ise şu açıklamaları paylaştılar:

Selam biz geldik!

Altay Espor’umuzun yeni durağı: “Fortnite”.

Yapacakları bu projede ve gelecek diğer atılımlarında Altay Espor’a başarılar dilerken, bu gelişime katkı sağlayan ve espor topluluğunun büyümesinde rol oynayan herkese teşekkür ediyoruz. Gelecek yeni haberlerde yeniden burada görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Thunderbolts Gaming’de DubzWoW yeniden kadroda!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor