Connect with us

Espor

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Espor Merkezi hazırladıklarını duyurdu!

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Espor Merkezi hazırladıklarını duyurdu!

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu Twitter hesabından espor merkezi hazırladıklarını duyurduğu bir video paylaştı.

https://twitter.com/yasinkartoglu/status/1329857772867956738

Videoda Yasin Kartoğlu şu sözlere yer verdi:

Gençler, bizim için özel bir şey yapın başkanım dediniz bizde size bir şeyden daha fazlasını yaptık. Burası sizin baseniz olacak.

Türkiye’de ilklerin belediyesi olma yolunda yeni bir uygulamayı hayata geçiriyoruz. Kısa süre içersinde açılışını yapacağımız Başakşehir Espor merkezi ile birlikte sizlere esporla ilgili birçok imkanı sunacağız.

20 adet oyun bilgisayarının yer alacağı espor merkezimizde taktik,zaman tasarrufu,en önemlisi ise değerler eğitimimiz olacak. Ailelerimizin hassasiyetini göz önünde bulundurarak bunu uzman kadro ve psikologlar eşliğinde yapacağız. Maç ve turnuvalar yaparak profosyonel liglerde bizi temsil edecek takımı oluşturacağız

Çok sayıda takımın kıyasıya mücadele edeceği Başakşehir espor merkezinde yer almak istiyorsan seçmelere katıl, takımda ki yerini al, yerel yada ulusal turnuvalara katılma şansı yakala. Profosyonel takımlara da transfer olma imkanına da sahip ol.

Nasıl güzel oldu mu çekimler arkadaşlar?
-Gayet iyi oldu Başkanım
Haydi bakalım oyuna o zaman hep beraber.

 

 

 

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor