Connect with us

Espor

BBL Esports Genel Menajeri Özgür “Root” Alagül takımına veda etti

Sevilen isim Özgür “Root” Alagül, BBL Esports’a veda etti.

BBL Esports Genel Menajeri Özgür "Root" Alagül takımına veda etti

Espor dünyasının sevilen isimlerinden biri olan ve 2021 yılının Eylül ayından bu yana BBL Esports bünyesinde Genel Menajer olarak görev alan Özgür “Root” Alagül hakkındaki haber 7 Aralık Çarşamba günü paylaşıldı.

7 Aralık Çarşamba gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşıma göre BBL Esports yönetimi ile Özgür “Root” Alagül karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayırma kararı aldı.

Ayrılık haberinin duyurulmasının ardından yaptığı paylaşımda ise Alagül, “Alo ben root abin OUT! Bu güzel maceranın başlamasına vesile olan @Oidemirel müdürüm başta olmak üzere tüm BBL ailesine teşekkür ediyorum. Güzel insanlar tanıdım, sportif anlamda da bir çok başarılı işe imza attık. Benden şimdilik bu kadar” sözleri ile takımına veda etti.

Root kariyerinin geleceği hakkında konuştu

BBL Esports bünyesinde geçirdiği 440 günün ardından takıma veda eden Alagül, 8 Aralık Perşembe günü yaptığı açıklama ile kariyerine dair merak edilen birçok soruyu cevapladı.

TwitLonger üzerinden yaptığı açıklamada Root, espor takımlarından, organizasyonlardan, oyun firmalarından tecrübesine orantılı gelecek teklifleri dinlemek istediğini dile getirip, şöyle devam etti:

“Son dönemde en çok dikkatimi çeken nokta, kurumsal iş hayat tecrübemde neler yaptıklarımla alakalı benimle ilgili pek bilgiye sahip olunmamasıydı. O yüzden yazının sonuna bırakacağım cv kıvamında linkedin adresim başta olmak üzere bunlara önce high level olarak göz atmak sonrasında benden dinlemek, değerlendirmek isteyenler için görüşmelere açık olduğumu, bundan sonra espor’un bir çok farklı alanında da projelerde yer alacağımı belirtmek istiyorum.”


İlginizi Çekebilir:

Dark Passage 3 oyuncusu ile yollarını ayırdı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor