Connect with us

Espor

BBL Esports VALORANT Koçu Vlad, görev değişikliği hakkında konuştu

BBL Esports VALORANT kadrosunun baş koçu değişti.

BBL Esports VALORANT Koçu Vlad, görev değişikliği hakkında konuştu

Türkiye’nin en popüler VALORANT takımlarından biri olan BBL Esports’ta 2021 yılının eylül ayından beri VALORANT koçluğu görevinde bulunan Berke “Vlad” Kantürk, 22 Şubat Salı gününün akşam saatlerinde dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Twitter hesabı üzerinden “Sağdan soldan biriken bilgilerle parçaları birleştirmek yerine koçluk durumum ile alakalı süreci açıklayayım” sözleri ile başlayarak yaptığı açıklamada Vlad, takım ve yönetimin ortak kararı doğrultusunda 13 Şubat Pazar günü oynanan Guild Esports karşılaşması sonrası VALORANT Baş Koçu görevine Sezgin “Fabre” Kalaycı’nın getirildiğini duyurdu.

Attığı ikinci Tweet’te ise sevilen isim “Görevime takımımızın içerisinde bulunduğu bu önemli süreçte elimden gelen tüm katkıyı vermeye devam ediyorum. Sevgiler, saygılar.” sözlerine yer verdi.

BBL Esports bünyesine Mental Koç rolünde 2021 yılının Eylül ayında katılan Sezgin “Fabre” Kalaycı, Upcomer’dan Aykut Sapaz’a konuştuğu 20 Şubat tarihli röportajda bu rol değişikliği hakkında “Buna ekip ve yönetim olarak karar verildi ve Berke ile ben bu karara saygı duyduk. İkimiz de aynı amaç için çalıştığımız için baş antrenörün kim olduğu veya sahne arkasında kimin olduğu umurumuzda değil.” şeklinde konuşmuştu.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports, Galakticos’tan 3 PUBG oyuncusunu bünyesine kattı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor