Connect with us

Espor

Mini, Eternal Fire forması ile ilk maçına çıktı

Muhammet “mini” Salman, bir süreliğine Eternal Fire forması giyecek!

Mini, Eternal Fire forması ile ilk maçına çıktı

14 Şubat Pazartesi gününün akşam saatlerinde bir açıklama yayınlayarak adının Twitch Bit olaylarında geçmesi hakkında bir açıklama yayınlayarak tabiri caizse geri dönüş yapan Counter Strike: Global Offensive oyuncusu Muhammet “mini” Salman, bu sefer kariyerindeki yeni adımı ile gündemimize geliyor.

PGL Major EU RMR Açık Elemeleri kapsamında Eternal Fire ekibinin ilk karşılaşmasına çıkmasından kısa bir süre önce duyurulan anlaşmaya göre, Galakticos CS:GO takımının bir üyesi olan Muhammet “mini” Salman, PGL Major EU RMR Açık Elemeleri boyunca Eternal Fire forması giyecek.

Mini’li Eternal Fire PGL Major EU RMR Açık Elemelerine erken veda etti

Hem Digital Athletics, hem de Eternal Fire tarafından yapılan açıklamalardan oldukça kısa bir süre sonra başlayan PGL Major EU RMR Açık Elemelerinin ilkinde EF ekibi beklediği noktaya ulaşamadı.

Elemelerin ilk karşılaşmasında SKILLSTARSpro takımını Nuke haritasında 16-5’lik üstün bir skor ile mağlup ederken, elemelerde yükseldiği bir sonraki adımda OG ekibi ile karşılaştı.

Avrupa karması bir kadrodan oluşan OG ekibi ile Mirage haritasında karşılaşan temsilcimiz, rakibi karşısında 16-11’lik bir skor ile mağlup olarak ilk elemelere veda etti.

Liquipedia.net üzerinde yer alan turnuva sayfasına göre PGL Major EU RMR Açık Elemeleri kapsamında toplamda 4 açık eleme gerçekleştirilecek.


İlginizi Çekebilir:

Mini: “Artık açıklama yapmanın vakti geldi”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor