Connect with us

Espor

Papara SuperMassive Blaze Leauge of Legends takımında sürpriz kadro değşikliği

Papara SuperMassive Blaze, Leauge of Legends kadrosunda önemli bir değişiklik yaptı.

Papara SuperMassive Blaze Leauge of Legends takımında sürpriz kadro değşikliği

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi 6.haftasına günler kala Papara SuperMassive Blaze takımının League of Legends kadrosunda önemli bir gelişme yaşandı. 22 Şubat Salı günü yapılan duyuru ile hem rol değişimi hem de kadroya katılan yeni isim belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre takıma 2021 yılının Aralık ayında katılan ve orman rolünde mücadele eden Barış “Juuzou” Karatop, önümüzdeki haftalardan itibaren üst koridor rolünü üstlenecekken, boşalan ormancı rolüne daha önce Şampiyonluk Ligi ve Akademi Ligi’nde boy gösteren Yunus “Chosen” Baş’ın transfer olduğu duyuruldu.

NuQ, Papara SuperMassive Blaze bünyesinde yer alacak

Yapılan değişiklikler sonucu boşta kalan üst koridor oyuncusu Erkmen “NuQ” Erdoğdu ise Papara SuperMassive Blaze League of Legends kadrosunda yer almaya devam edeceği belirtildi.

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsiminin ilk 5 haftasında 4 galibiyet ve 6 yenilgi alan takım, yayınladığı açıklamada bu kararı alma nedenlerini şu sözler ile açıkladı:

“Şampiyonluk Ligi’nde geride bıraktığımız 5 haftanın ardından, 2022 Kış Mevsimi başında oluşturduğumuz rotadan saptığımızı ve hedefimizden daha fazla uzaklaşmamak amacıyla kadromuzda önemli bir değişikliğe gitme kararı aldık.”


İlginizi Çekebilir:

LCS 2022 Bahar Mevsimi 3. hafta sonucunda TL ve FLY ekipleri liderliği paylaşıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor