Connect with us

Espor

BBL Esports VALORANT takımında 3 kişinin PCR testi pozitif çıktı

BBL Esports ekibinden 3 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı.

Ünlü isimler tarafından kurulmuş veya yatırım almış 10 espor takımı BBl Esports

VCT 2022 Challengers Türkiye 1. Aşama 1.Hafta kapalı elemelerinde mücadele etmek üzere davet edilen dört takımın arasında yer alan BBL Esports VALORANT takımında sevenlerini endişelendiren bir haber geldi.

İlk olarak takımın oyuncularından biri olan Hüseyin “aimDLL” Kabişteke tarafından yapılan paylaşım, daha sonra takım tarafından yapılan resmi kamuoyu açıklaması ile öğrenilen bilgilere göre takımın oyuncularından oyunculardan Hüseyin “aimDLL” Kabişteke ve Melih “pAura” Karaduran ile koç Berke “Vlad” Kantürk’ün Covid-19 PCR testleri pozitif çıktı.

BBL Esports tarafından yapılan açıklamada oyuncuların tedavi süreci hakkında “Takımımızın tedavi protokolü ve karantina süreci turnuvaya katılma sürecimizi aksatmayacak şekilde başlamıştır.” sözleri paylaşıldı.

PCR testi pozitif çıkan takım üyelerinden biri olan koç Berke “Vlad” Kantürk ise Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “İyi dilekleriniz için çok teşekkürler dostlar, testi pozitif çıkanlar olarak sağlık açısından kendimizi gayet iyi hissediyoruz. Turnuvaya katılım ile alakalı endişe etmeniz gereken bir durum söz konusu değil. Çok sevgiler herkese” sözlerini dile getirdi.


İlginizi Çekebilir:

Ferit “wtcN” Karakaya: “Burnum çok pis kokular alıyor”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor