Connect with us

Espor

BBL Esports VALORANT takımında ayrılık! Koç Fabre ile yollar ayrıldı

Sevilen isim Sezgin “Fabre” Kalaycı, BBL Esports ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı.

BBL Esports VALORANT takımında ayrılık! Koç Fabre ile yollar ayrıldı
Görsel: youtube.com/c/bblespor

Geçtiğimiz haftalarda gündemimize VALORANT kadrosuna Efe “Elite” Teber, Berke “Vlad” Kantürk ve Eren ”Brave” Kasırga gibi isimleri katması ile gelen BBL Esports’ta bu sefer bir ayrılık yaşanıyor.

12 Kasım Cumartesi gününün akşam saatlerinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir veda videosu ile birlikte takımda baş koç olarak görev alan Sezgin “Fabre” Kalaycı ile karşılıklı olarak yolların ayrıldığı duyuruldu.

Takımın Kurucu Ortağı Ferit “wtcN” Karakaya bu ayrılık hakkında “Yolun açık olsun abi başarılar dilerim.” sözlerinin, bir diğer Kurucu Ortak Okan İlker “Oidemirel” Demirel ise “Kral yürüyüşünden belli olur. @Fabr1O Her şey için teşekkür ederim. Her yolunda yanındayım.” sözlerinin yer aldığı paylaşımlarda bulundu.

BBL Esports ile karşılıklı olarak yollarını ayıran Sezgin “Fabre” Kalaycı ise bu ayrılık hakkındaki düşüncelerini “Başta bana bu güzel kulüpte çalışma fırsatı veren @feritkw ve @Oidemirel olmak üzere tüm BBL çalışanlarına, geçmişten bugüne birlikte çalıştığım tüm oyunculara ve beni her zaman özel hissettiren BÜYÜK BBL taraftarına çok teşekkür ediyorum. artık biz de taraftarız” sözleri ile paylaştı.

BBL Esports VALORANT takımı

Son gelişmelerin ardından BBL Esports VALORANT kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Ali Osman “AsLanM4shadoW” Balta
  • Doğukan “QutionerX” Dural
  • Mehmet “Turko” Özen
  • Eren “Brave” Kasırga
  • Efe “Elite” Teber
  • Berke “Vlad” Kantürk (Koç)

Sezgin “Fabre” Kalaycı’nın takımdan ayrılması hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce Fabre kariyerinin devamında nasıl bir yol izleyecek? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports VALORANT Akademi takımı kadrosunu tanıttı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor