Connect with us

Espor

BBL Esports’da kadro değişikliği! AsLanM4shadoW bir süreliğine kenara geçti

AsLanM4shadoW’un sağlık sorunları nedeniyle BBL ekibinde zorunlu kadro değişikliği yaşandı.

BBL Esports kadro değişikliği! AsLanM4shadoW sağlık sorunları nedeniyle kenarda

BBL Esports VALORANT takımının koçu Eray “GAIS” Sarıkaya, 19 Temmuz Pazartesi gününün akşam saatlerinde paylaştığı bir Tweet ile birlikte takımlarında yapmak zorunda kaldıkları kadro değişikliği hakkında, taraftar ve takipçilerini bilgilendirdi. Açıklamaya göre Ali Osman “AsLanM4shadoW” Balta sağlık sorunları nedeniyle bir süre yerini başka bir oyuncuya bırakacak.

GAIS yaptığı açıklamada AsLanM4shadoW’un sağlık sorunları nedeniyle bir süredir pratik maçlarına ve Bootcamp’lere katılamadığını ve bir süre daha bu nedenlerden dolayı katılamayacağını duyurdu. Sevilen oyuncunun kendilerine gelip toparlanana kadar izin istediğini belirten GAIS, açıklamasını “inşallah kısa sürede kendisini toparlayıp aramıza katılır.” sözleri ile bitirdi.

Taraftarların ve espor severlerin merak ettiği AsLanM4shadoW’un yerine kim gelecek sorusuna ise cevap fazla aranmadı. Yaklaşık iki ay önce mental olarak yorulduğu için profesyonel oyunculuk kariyerine ara veren Semih “LEGOO” Selvi, yaşanan talihsiz durumdan dolayı kadroda boşalan yeri dolduracağını açıkladı.

LEGOO tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada AsLanM4shadoW ile ilgili durumun ani olarak gerçekleştiği ve VCT kadrolarının kitlendiği için takımın transfer yapamadığını dile getirirken, yaşanan IGL eksikliğinden dolayı takımın kendisinden turnuvaya dahil olmasını istediğini söyledi. Sevilen isim açıklamasını ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirterek bitirdi.

Tüm bunlara ek olarak BBL Esports’un kurucu ortaklarından biri olan Ferit “wtcN” Karakaya durum hakkındaki düşüncelerini GAIS’in açıklamasını RT’leyerek “Füze atsın biri üzerime ya” sözleri ile paylaştı. Popüler takım VCT 2021 Türkiye Challengers 3. Aşama 1.Hafta’yı 5-6. sırada bitirmişti.


İlginizi Çekebilir:

Team BDS VALORANT kadrosunun 6. ismi olarak GatsH’yi bünyesine katacak

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor