Connect with us

Espor

BBL Esports’un yeni PUBG Kadrosu!

2023 sezonunda mücadele edecek yeni kadro duyuruldu.

BBL Esports'un yeni PUBG kadrosu!

Yakın zamanda PUBG takımı ile yollarını ayıran BBL Esports, yeni PUBG kadrosunu sosyal medya hesabından paylaştı. PUBG Bölgesel Partner Takımlarından biri olan BBL, antrenman maçlarına FELLAS ismiyle katılan takımı kadrosuna dahil ettiğini duyurdu.

https://twitter.com/BBL_esports/status/1632089965575143426

BBL Esports’un yeni PUBG takım oyuncuları kimler?

Furkan “Smash” Şanlı, BBL Esports PUBG kadrosuna girdiğinden beri takımdan ayrılmayan tek oyuncu oldu. Türkiye’de PUBG esporunda akla gelen ilk isimlerden Smash, 2018’den beri profesyonel olarak PUBG oynuyor.

Danimarkalı esporcu Nikolaj “clib” Madsen, Frag League Division Sezon 4’de ilk birinciliğini aldıktan sonra PUBG Finland – PSL Sezon 7 ve 9 turnuvalarında aldığı birinciliklerle başarı bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu. Uzun süre Team Liquid için oynadı ve birçok turnuvada dereceye girmeyi başardı.

Bir diğer oyuncu Mykle, hem avrupa hem amerika liglerinde oynayarak 2017’de başladığı espor kariyerinde bir çok başarı elde etti. Son olarak katıldığı PUBG Nations Cup’da şampiyon olarak, Fellas ile PCS sezon 7’de dördüncü oldu.

Son olarak Finlandiyalı oyuncu Miro “Rustanmar” Ruotsi, PUBG hayatına 2018’de başlamış ve şu ana kadar 7 birinciliğe sahip olmuş. Birçok turnuvada adını duyuran Rustanmar, ENCE takımında uzun yıllar oynadıktan sonra yeni takımına katıldı.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports PUBG takımında 3 isim ile yollar ayrıldı

 

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor