Connect with us

Espor

BBL Reen: “Arkadaşlar olmadı, yapamadık”

BBL Esports Menajeri Eren “Reen” Gül, düşüncelerini paylaştı.

BBL Reen: "Arkadaşlar olmadı, yapamadık"
Fotoğraf: youtube.com/@ESAEsportsTV

VALORANT EMEA bölgesinde ülkemizi temsil eden takımlardan BBL Esports, ana lig aşamasında ilk 4’te yer alamayarak direkt olarak VCT 2023: Masters Tokyo’ya gitme hakkı kazanamamış fakat VALORANT Champions Tour 2023: EMEA Last Chance Qualifier turnuvasına katılma hakkın sahip olmuştu. VALORANT Champions 2023 yolundaki son adımlardan biri olan LCQ, geçtiğimiz günlerde başladı.

19 Temmuz Çarşamba günü başlayan VCT 2023: EMEA Last Chance Qualifier’da temsilcimiz BBL Esports’un hikayesi uzun sürmedi. 6 Takımın katıldığı turnuvanın ilk karşılaşmasında Fransa merkezli Karmine Corp’a 2-1’lik bir skor ile mağlup olan temsilcimiz turnuvaya veda etti.

Yaşanan hayal kırıklığının ardından BBL Esports Menajeri Eren “Reen” Gül, kişisel Twitter hesabı üzerinden düşüncelerini paylaştı.

BBL Reen: “Mevcut senaryoda her şeyi denedik”

Yaptığı paylaşımda sözlerine “Arkadaşlar olmadı, yapamadık.” ifadeleri ile başlayan Reen, şöyle devam etti:

“Mevcut senaryoda her şeyi denedik. Takımda ki herkes elinden geleni sonuna kadar yaptı. Ama bazı şeyler yolunda gitmedi ve sonucunda bu şekilde sezonu kapadık.”

İyi kötü tüm yorumları okuduğunu belirten Reen, saygısızlıklar dışındaki eleştirilere saygı duyduğunu söyleyip, şu ifadelerde bulundu:

“Taraftar gözüyle bazı şeyleri bilmeniz imkansız. Bu takım neler yaşadı sezon içinde ne tür dertlerle uğraştı göremezsiniz . Şunu bilmeniz yeterli her zaman tüm sıkıntılara rağmen savaştılar. O yüzden hepsiyle gurur duyuyorum. Şimdi yönetim olarak önümüzde uzun bir süreç var, en kısa sürede 2024’ü planlayıp çalışmalara başlayacağız. Size söyleyebileceğim tek şey önümüzdeki sezon çok daha iyi bir BBL’in olacağı.”

Sizler BBL Esports’un son performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT İyiliği Paylaş Paketi 2023 tanıtıldı

VALORANT Alaz Kapsülü satışa açıldı! Alaz Yelpaze’yi kaçırmayın

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor