Connect with us

Güncel

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

VALORANT instalock programı kullananlara kötü haber!

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

Tıpkı League of Legends şampiyon seçme konusunda olduğu gibi VALORANT’ta da oyuncular takım arkadaşları ile sevdikleri ajan için yarışmaya devam ediyor. Bu yolda oyuncuların kullandığı VALORANT instalock yapma programları ortaya çıkmıştı.

Dexerto’nun haberine göre ajanları herhangi bir insandan daha hızlı seçmeye yarayan VALORANT Recon Bolt uygulaması, Riot Games’in geliştirici ile iletişime geçmesinin ardından kapatıldı.

VALORANT instalock yapma programı Recon Bolt kapandı

Jeremy Gan imzalı haberde belirtilene göre ilk olarak VALORANT oyuncularının rekabetçi sıralama değişikliklerini görmeleri için kullanıma sunulan uygulama ilerleyen zamanda farklı özellikler ile güncellendi.

Instalock özelliğinin gelmesi ile birlikte kullanıcı sayısı katlanan ve belirtilene göre aylık 100 binden fazla aktif kullanıcısı bulanan uygulamanın yaratıcısı Julian Dunskus, son durumu Discrod kanalı üzerinden yaptığı açıklama ile aktardı.

Açıklamada “Resmi olarak Riot’tan, uygulamayı ve GitHub sayfasını kaldırmazsam beni mahkemeye vermekle tehdit eden bir durdurma ve vazgeçme mektubu aldım.” diyen Dunskus, “Bunu yapmam için bana 27 Temmuz’a kadar bir süre verdiler ve ben de 20 Temmuz’da, bir hafta kala bunu kaldırmaya karar verdim.” sözleri ile devam etti.

Belirtildiği gibi 20 Temmuz itibari ile uygulamaya erişim sağlanamıyor.

Sizler VALORANT instalock yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT İyiliği Paylaş Paketi 2023 tanıtıldı

VALORANT Alaz Kapsülü satışa açıldı! Alaz Yelpaze’yi kaçırmayın

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel