Connect with us

Güncel

Reddit r/place 2023 etkinliği başladı! Reddit r place nasıl oynanır?

Geçtiğimiz yıl oldukça fazla ilgi gören Reddit etkinliği başladı!

Reddit r/place 2023 etkinliği başladı! Reddit r place nasıl oynanır?

Reddit r/place etkinliği geçtiğimiz yıl oldukça ilgi görmüş ve Twitch ve oyun dünyasında da ses getirmişti. Özellikle sevilen yayıncı Tuğkan “Elraenn” Gönültaş’ın izleyicileri ile birlikte hareket etmesi ana haber bültenlerinde kendine yer bulmuştu. 20 Temmuz Perşembe günü itibari ile ise Reddit r place 2023 etkinliği başladı.

2017 ve 2022 yıllarında hayata geçirilen bu etkinlikte Reddit kullanıcıları boş bir tablo üzerinde 5 dakikada bir, 1 piksel koyma hakkına sahip. Büyük toplulukların bir araya gelmesi ile oldukça ilginç görüntüler göze çarpıyor.

Henüz ne zaman biteceği açıklanmayan R Place etkinliği için günlük olarak bir liderlik tablosu da açıklanmaya başlandı. Yapılan paylaşıma göre etkinliğin ilk gününde Amerika Birleşik Devletleri 3,8 milyon piksel ile ilk sırada yer alırken, Türkiye 1.2 milyon piksel ile dördüncü sırada yer aldı.

Reddit r place nasıl oynanır?

Reddit r place giriş yapma oldukça basit. Reddit.com’a kayıt olmanızın veya giriş yapmanızın ardından sayfanın en üst kısmındaki rama çubuğuna r/place yazarak etkinliğin özel Subreddit’ine gidebilirsiniz.

Subreddit’e giriş yapmanızın ardından ise sayfanın üstünde karşınıza çıkan bu tabloya tıklayarak tam haline ulaşabilirsiniz.

Sizler bu etkinlik hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce ülkemizde geçtiğimiz yıl lduğu gibi ses getirecek mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

VALORANT İyiliği Paylaş Paketi 2023 tanıtıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel