Connect with us

ZULA

Beşiktaş – InGame Group birlikteliği şerefine Zula turnuvası düzenleniyor

Lenovo Game On’da bir Zula turnuvası düzenlenecek. Detaylar ve katılım formu burada:

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş ile InGame Group arasında bir iş birliği anlaşması yapılmıştı. Playerbros olarak bizlerin de orada olduğu bu etkinliğin ardından Beşiktaş da resmen Zula sahnesine dahil olmuştu. Arenanın tanınan isimlerinden swoooN ile anlaşan Beşiktaş, InGame Group birlikteliği şerefine bir de turnuva düzenliyor.

Lenovo Game On’da düzenlenecek turnuvayı birinci tamamlayan oyuncu 500 bin Zula altını kazanacak. Bunun yanı sıra organizasyona katılacak herkese Platin Deste hediye edilecek.

Beşiktaş’ın duyurusu şöyle oldu: “Beşiktaş & Zula işbirliğini Lenovo Game On’da kutluyoruz 🎉👊🏻😍 1.’nin tam 500.000 ZA kazanacağı turnuvaya katılan herkese Platin Deste hediye edilecek. Oyuncumuz @swooonnn da turnuva boyunca bizlerle olacak! 😏 Hemen kayıt ol, etkinlikteki yerini al!”

Zula Deatmatch Series’e katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Beşiktaş ve InGame Group arasında dün yapılan iş birliği anlaşması ile Beşiktaş Esports artık Zula’da da yer alıyor. Biz de Playerbros olarak bu özel imza töreninde oradaydık. Etkinlikten birçok an hemen aşağıda sizlerle.

Beşiktaş ve InGame Group imza töreninde neler yaşandı?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

ZULA