Connect with us

Espor

Beşiktaş Esports 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi kadrosu duyuruldu!

Beşiktaş Esports yeni sezon League of Legends kadrosunu 2022’nin ilk dakikalarında tanıttı.

Beşiktaş Esports 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi kadrosu duyuruldu!

Türk espor dünyası 2022 yılına yeni bir haber ile girdi. 17 Aralık’ta yeni sezon League of Legends kadrosunun neredeyse hazır olduğunu duyuran Beşiktaş Esports, 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi kadrosunu, yeni yılın ilk dakikasında duyurdu.

1 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 00:00’da takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruya göre yeni sezon League of Legends kadrosu Lot, BroCColi, MGX, Jeyrus ve Motive beşlisinden oluşuyor.

Takımın oyuncularından MGX’den yeni kadro hakkında “Bu sene çok can yakacak kadro duyurulmuş” yorumu gelirken, daha önce Dark Passage Academy takımında rol almış olan saldırı gücü taşıyıcısı Jeyrus ise “Yeni yıla girerken güzel bir kadroyu da yanında getiriyoruz çok iyi bir yıl olması dileğiyle başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Duyurunun yapılmasının ardından bir açıklama da Beşiktaş Esports Genel Menajeri Ege Budak’tan geldi. Budak, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yeni kadronun duyuru videosu ve 2022 Kış Mevisimi hakkında şöyle konuştu:

“Harika bir video olmuş, bu kadarını gerçekten beklemiyordum, günden güne daha iyi işler çıkaran önce @sinclear_ kardeşime sonra tüm SM ekibime bir teşekkürü borç bilirim. İnşallah birlikte güzel bir sezon geçireceğiz. Her şey BEŞİKTAŞ için”

Beşiktaş Esports 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi kadrosu

  • Eren “Lot” Yıldız
  • Kim “BroCColi” Yoon-jae
  • Mert “MGX” Güvercin
  • Tunahan “Jeyrus” Durmaz
  • Cho “Motive” Se-hee

İlginizi Çekebilir:

Yeni sezonda Papara SuperMassive Blaze üst koridoru NuQ’un ellerine bırakacak!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor