Connect with us

ZULA

Beşiktaş Esports gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmeye başladı

Yeni sezonda lige katılacak ekiplerden biri olan Beşiktaş hız kesmeden transferlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Vodafone Park’ta InGame Group ile anlaşmasını açıklarken Beşiktaş Esports, aynı gün içerisinde Zula takımını ve ilk transferleri olan swooN’u takipçilerine duyurmuştu.

Beşiktaş ve InGame Group imza töreninde neler yaşandı?

Zula Süper Lig’de 3. Sezonun lig aşamasının sona ermesinin ardından Beşiktaş Esports yeni oyuncusunu resmi sosyal medya hesaplarından paylaştı. İlk olarak Oyun Hizmetleri takımından Hakan “swooN” Demirel ile anlaşan ekip, bir süre sonra yine Oyun Hizmetleri takımından Burak “Dr.Goupo” Kunovac ile anlaştı. Dr.Goupo, 3. sezon boyunca “Goupo” nicki ile oyuna devam ederken sezonun sona ermesinin ardından transfer haberi ile takipçilerine ve yeni takımına gelecek sezonda kullanacağı nicki duyurdu.

Resmi açıklamanın ardından takım oyuncusu swooN kadronun geri kalan isimlerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Swoon’un paylaşımına göre yeni sezonda Beşiktaş Esports’da bu sezon ICE Warriors’da oynayan Onur “Qwn” Küçüköz, Wolfteam arenasından Zula arenasına geçiş yapıp Rekabet Turnuvasında şampiyon olan Verlierenicht takımı oyuncusu Ertuğrul “TheCady” Koç, daha önce Oyun Hizmetleri takımında yer alan Ali “Qeira” Akbaş ve koçluk yapmış olan Doğukan “CAMEL” Demir yer alacak.

https://twitter.com/bjkesports/status/1120367137997119489?s=19

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA