Connect with us

LoL

Bir YouTuber, Riot Games’in “RISE” şarkısına düşük bütçeli müzik videosu çekti

Düşük bütçeli “RISE” müzik videosu büyük ilgi gördü. 2018 Dünya Şampiyonası’na özel hazırlanan şarkının videosuna bir de bu gözden bakın.

RISE, düşük bütçeli, Worlds 2018, dünya şampiyonası, league of legends

Bir YouTuber ve Streamer olan JKMercury, Riot Games’in League of Legends şarkısı “RISE” için düşük bütçeli müzik videosu çekti.

3 aylık yoğun bir çalışmanın ardından ortaya çıkan düşük bütçeli müzik videosu, izleyenler tarafından çok beğenildi. 2018 Dünya Şampiyonası’na özel hazırlanan RISE şarkısı, şampiyonanın açılış seremonisinde de söylenmişti. The Glitch Mob, Mako ve The Word Alive tarafından seslendirilen “RISE” şarkısının videosu YouTube’da 95 milyon izlenmeye ulaştı.

Hazırlanan düşük bütçeli video içerisinde orjinal videodaki neredeyse her sahneyi canlandıran JKMercury, efektlerin yanında hem oyunculuğundan hem de kostümlerden yararlanmış. Ortaya da muhteşem bir iş çıkmış. 3 aylık bir emek harcandıktan sonra ortaya çıkan bu müzik videosunda, neredeyse her detay düşünülmüş. Hatta orjinal videoda çok uzakta küçücük gözüken ana karakterimizin yerine bir karınca oynatan YouTuber, video içerisine eğlenceyi de eklemeyi unutmamış.

Orjinal “RISE” müzik videosu

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL