Connect with us

Oyun

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile genişliyor!

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi oyunculara yeni bir deneyim yaşatacak!

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile genişliyor!

Orta Doğu ve Afrika Bölgesi için çıkışını 2017 yılının Aralık ayında gerçekleştiren MMORPG türündeki oyun Black Desert Online, geçen onca yılın ardından ilgi çekiciliğini artırmaya devam ediyor. Yapılan son duyurulara göre Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi, 6 Nisan Çarşamba günü oyuncular ile bir araya geldi.

Peal Abyss tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun yeni bölgesi beraberinde sadece karlı bir kış dağı bölgesini değil, zengin oyun içeriklerini de getiriyor. Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile birlikte yeni oyuncular için başlangıç bölgesi, oyuncu merkezi Eilton, üç yeni avlanma bölgesi haricinde Karanlık Kış Muhafızı Erebjork ile karşı karşıya gelme fırsatını yakalayacak.

Şimdi hızlıca Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesinin beraberinde neler getirdiğine göz atalım.

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile genişliyor!

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi neler getirdi?

Black Desert Online’ın yeni güncellemesinin ana başlığı Sonsuz Kış Dağı bölgesi. Oyuna eklenen bu yeni bölge, yapılan açıklamalarda “Oyuncuların Atomagia’nın Kalbi’nin gücünü serbest bırakmak ve dünyanın sonunu getirmekle tehdit eden hain cadı Illezra’yı durdurmak için, bilinmeyen topraklara girmesini konu alan Sonsuz Kış Dağı’nın zirvesine doğru maceraya çıkılan bir bölgedir.” şeklinde özetlenen bölge ile yeni bir serüven başlıyor.

İlginizi Çekebilir: Pearl Abyss x Blitzway iş birliği ile özel olarak yapılan Dark Knight figürü ile tanışın!

Oyuncular cadı Illezra’yı yenmeleri için gereken İlahi Alev Ynix’i aramak için yeni bölgeyi keşfetmek üzere bir yola çıkacaklar. Oyunculara bu yolculukta yeni evcil hayvanlar Lando ve Jordine Ducas eşlik ederken, Eilton halkı ile de bir araya gelecekler.

Drieghan bölgesinin güneyinde yer alan Eilton, yeni bir oyuncu merkezi. Sonsuz Kış Dağı bölgesinin tam merkezinde yer alan köyde oyuncular yeni NPC’lerin haricinde yeni yemeklere de sahip olacak. Bu yemeklerin arasında Ağaç Kavunu Çayı, İyi Demlenmiş Mesima Mantarı Çayı, Esrarengiz Balacs Öğle Yemeği ve daha fazlası yer alıyor.

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile genişliyor!

Sonsuz Kış Dağı bölgesi ilk yeni başlangıç bölgesi oldu

6 Nisan Çarşamba günü oyuncular ile buluşan Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile birlikte yeni oyuncular için yeni bir başlangıç bölgesi de eklendi.

Oyunun ilk yeni başlangıç bölgesi olma unvanına da sahip olan Sonsuz Kış Dağı, ara sahneler ve öğretici detaylara sahip. Yeni oyuncular başlangıç bölgesi olarak Kadim Taş Odası yerine Sonsuz Kış Dağı’nı seçebilecekken, hali hazırda oyunu oynayan oyuncular yeni bölgeye Kara Ruh’un görevleri aracılığıyla girebilme imkanına sahipler.

Üç yeni avlanma bölgesi eklendi

Yeni oyuncu merkezi Eilton, yeni başlangıç noktası ve evcil hayvanların haricinde 3 yeni avlanma bölgesi de yeni güncelleme ile oyuna eklenenler arasında yer aldı. Yeşim Yıldız Işığı Ormanı, Kış Ağacı Fosili ve Murrowak’ın Labirenti oyuna eklenen üç yeni avlanma bölgesi oluyor.

Yeşim Yıldız Işığı Ormanı avlanma bölgesinde oyuncular güçlü totemler ve mangallar diken Yeti benzeri varlıklar ile mücadele edecek. Kış Ağacı Fosili bölgesinde ise oyuncular karanlık bir güç yayan fosili ele geçirmeye çalışırken, azgın kutup ayıları ve kana susamış kar leoparlarının saldırılarının ardından hayatta kalmaya çalışacak. Üçüncü ve son avlanma bölgesi olan Murrowak’ın Labirenti’nde ise oyuncular terk edilmiş bir demir madenine inecek ve böcek benzeri bir tür olan Murrowak’lar ile karşılaşacaklar.

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi ile genişliyor!

Oyuncular Karanlık Kış Muhafızı Erebjork ile karşılaşacak

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesinde bir Boss da oyuna katıldı. Büyük buzdan bir balta ve kalkanla donatılan Erebjork, oyuncuların aşması gereken en büyük engellerden biri.

Oyuncular yeni Karanlık Kış Muhafızı Erebjork’u öldürerek Kırağı Alevi düşürme şansına sahip olacak. Kırağı Alevi ile birlikte oyuncular Sonsuz Kış Dağı ile birlikte gelen ve üst düzey bir ekipman olan Labreska’nın Miğferi’ni yapmak için kullanabilirler.

Ek olarak bir set etkisi sağlayan Labreska’nın Miğferi’nin haricinde bir binek olan ve Shai sınıfının kullanabildiği Alpaka, yaşam becerisi aktivitesi olarak buz balıkçılığı ve bir ulaşım aracı olarak Snowboard oyuna eklendi.

Black Desert Online Sonsuz Kış Dağı bölgesi güncellemesi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Pearl Abyss x Blitzway iş birliği ile özel olarak yapılan Dark Knight figürü ile tanışın!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun